Помер співорганізатор Студентського братства Львівщини Богдан Лозинський

logo


Про це повідомив Андрій Салюк, лідер волонтерської ініціативи “Львівський лицар” – учасник трьох українських революцій.

“Сьогодні наша родина Студентського Братства втратила нашого Братчика: відійшов у засвіти наш Друг, співорганізатор Студентсько Братства, учасник студентського голодування «Революції на граніті», активний учасник Помаранчевої
Революції та Революції Гідності, щира, світла і неймовірно добра Людина – Богдан Лозинський. Боляче усвідомлювати… Сумуємо за Тобою, Братчику”, – заначив Салюк.

Богдан Лозинський помер 23 червня.

Довідка:

25 травня 1989 року у Львові створили Студентське Братство міста Львова — першу незалежну українську студентську організацію. Головною метою її діяльності стало об’єднання студентської молоді для боротьби за Незалежність України.

Наприкінці 1980-х років Студентське Братство починало свою
діяльність з політичних страйків, акцій громадянської непокори через арешти активістів організації; брало участь в організації «Живого ланцюга» до річниці Дня Соборності України; було організатором Студентської революції на граніті.

Члени організації відзначались активною громадською позицією і були в авангарді подій, які змінювали історію нашої держави. Саме завдяки об’єднанню спільних зусиль різних поколінь Студентського Братства було організовано роботу ГК «За правду!» (2000—2001 рр.),
Україна без Кучми, ГР «Чиста Україна» та кампанії «Пора!» (Помаранчева революція, 2004—2005 рр.).