Помер співзасновник Eleks екснардеп Олексій Скрипник

logo


image“З сумом повідомляємо, що сьогодні відійшов у засвіти Олексій Скрипник – співзасновник Українського інституту майбутнього, український політик та науковець. Олексий Олексійович був чесною людиною, талановитим діячем та справжнім патріотом, який до останнього вірив у нашу країну. Це велика втрата для нас та для всієї України. Наша команда висловлює співчуття рідним пана Олексія. Вічна пам’ять”, – написав у ФБ  Ukrainian Institute for the Future.

Олексій Скрипник народився у Львові 8 березня 1964 року. Був нардепом восьмого скликання від партії «Самопоміч», заступником голови постійної делегації у Парламентській асамблеї НАТО, членом української частини Ради міжпарламентської ради Україна-НАТО. Також працював членом Комітету підприємців Львівщини, асоціації «IT Україна», наглядової ради Асоціації «Львівський кластер інформаційних технологій та бізнес-послуг», членом наглядової ради Національного університету «Львівська політехніка» та Львівського національного університету імені Івана Франка, членом Ради з питань конкурентноспроможності у Львівській області.

Ще у 1991 році заснував ELEKS Software – одну з перших ІТ-компаній в Україні, яка має офіси у Львові, Києві, Івано-Франківську, Тернополі, а також у Польщі, а представництва – в США і Великобританії.

В Олексія Скрипника залишилося четверо синів.