Померла ексміністерка освіти і науки Любомира Мандзій

logo


image

У суботу, 27 листопада, померла Любомира Мандзій, колишня директорка департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації, екс-виконувачка обов’язків міністра освіти та науки України та заступниця міністра освіти.

Про смерть Любомири Мандзій повідомила сімя Любомири Манзюк у Facebook, пише Dailylviv.com.

“З сумом повідомляємо, що сьогодні вдень перестало битися серце Любомири Мандзій.

Останні півтора року Любомира боролася з важкою хворобою, вона трималася до останнього.

Ми завжди будемо пам’ятати Любомиру як кохану дружину, найкращу маму, улюблену сестру, турботливу доньку, справедливу викладачку та менеджерку.

Деталі щодо місця та часу прощання повідомимо згодом.

– сім’я Любомири Мандзій”.

Любомирі Мандзій було 48 років, вона народилася у селі Опака, Дрогобицького району. До 2016 року працювала на кафедрі політології філософського факультету Львівського національного університету імені І. Франка. Після цього стала директоркою обласного департаменту освіти і науки.

У 2019 році Любомира Мандзій була призначена на посаду заступника міністра освіти і науки України, а згодом її призначили виконувати обов’язки міністра. На цій посаді вона була до 25 березня 2020 року. Рік тому Любомира Мандзій отримала державну нагороду «Орден княгині Ольги III ступеня», за значний внесок у культурно-освітній розвиток України.