Померла Христина Романова, зберігач фондів Зоологічного музею

logo


Екскурсії для малих дітей – школярів і вихованців із дитсадка – краще від Христини Романової не проводив ніхто

Колективи Зоологічного музею і Біологічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка із сумом повідомили, що 16-го лютого 2022-го року померла Христина Романова – зберігач фондів I категорії Зоологічного музею.

Таку інформацію оприлюднили на фейсбук-сторінці Зоологічного музею ЛНУ

Христина Йосипівна народилася 24.04.1954 у Львові. Навчалася на біологічному факультеті Львівського державного університету імені Івана Франка, після закінчення якого працювала лаборантом, інженером, старшим лаборантом, викладачем біології у різних навчальних закладах Львова та Києва.

Навесні 1997-го року прийшла у Зоологічний музей, де й працювала дотепер зберігачем фондів.

«Напевно, краще, ніж вона, екскурсії для малих дітей – школярів і вихованців із дитсадка – ніхто не проводив. Постійно вдосконалювала свої знання із загальної зоології та навички роботи з дітьми. Неодноразово вела екскурсії людям поважного віку», – сказано в повідомленні.

Приділяла увагу науковим колекціям музею і є співавтором чотирьох каталогів колекцій. Христина Романова була чуйною людиною і допомагала у вирішенні різних проблем як співробітникам музею, кафедри, факультету, так і студентам та аспірантам.

«Це відчутна втрата для всіх нас і ми сумуємо з цього приводу й висловлюємо співчуття родині, колегам, друзям», – зазначили колеги померлої.

Чин похорону відбудеться у понеділок 21.02.2022 о 13.00 з каплиці на вулиці Пекарській, 52.

ІА “Вголос”: НОВИНИ

Всі свіжі новини на нашому
Telegram-каналі Приєднуйся!