Помічник Пшонки може вкотре очолити управління охорони і використання водних ресурсів Львівщини (ФОТО)

logo


Начальника управління охорони використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства у Львівській області Леонід Кравець був визнаний некваліфікованим адміністратором депутатським корпусом і представниками громадських об’єднань.

Однак, чиновнику вдалося тричі перемогти у конкурсах на зазначену посаду, а під час останнього оцінювання він “застрахувався” тим, що забезпечив друге і третє місця своїм знайомим.

Згідно з даними сайту “Посіпаки“, чиновник був помічником народного депутата від “Партії регіонів” Артема Пшонки у V скликанні Верховної Ради України.

1

1

У 2012 році комісія Державної екологічної інспекції Львівської області констатувала, що Леонід Кравець малоініціативний, низькокомпетентний та неодноразово порушував Трудовий Кодекс України, обіймаючи посаду заступника начальника Державної екологічної інспекції Львівської області.

1-1

У тому ж році чиновник очолив Управління охорони використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибалки Львівської області. Зазначену посаду чиновник обіймав до 2015 року.

Питання кваліфікації очільника рибгоспу Львівщини розглядали у тимчасовій контрольній комісії Львівської обласної ради. Депутати облради дійшли висновку, що у діяльності Львіврибохорони наявні порушення норм чинного законодавства. За результатами роботи комісії депутати ухвалили звернутися до Міністерства аграрної політики та продовольства щодо розгляду питання відповідності Леоніда Кравця обійманій посаді.

20424-6774

14

Депутати обласної ради, розглянувши факти порушень екологічних та правових норм з боку керівництва рибгоспу, ухвалили рішення звернутися із питанням про звільнення Леоніда Кравця до профільних міністерств та, у разі відсутності реакції на їх звернення, до прем’єр-міністра і президента України.

1-3

15 серпня 2016 року відбувся іще один етап конкурсу на заміщення вакантної посади начальника управління охорони використання і відтворення водних біоресурсів. Попередньо, переможцями конкурсу знову стали Леонід Кравець та його колеги.

Однак, попри домовленість, депутатів обласної ради Львівщини Володимира Ткачика та Р. Туцького, так і не допустили до оцінки ситуаційних завдань кандидатів. З цього приводу голова обласної ради Львівської області Олександр Ганущин звернувся до міністра аграрної політики та промисловості із вимогою переглянути результати оцінювання.

15

15

Як розповів кореспонденту ІНФОРМАТОРа голова ГО “Громада рибалок України”, громадськість Львівщини виступала проти діяльності очільника рибгоспу.

Зокрема, 17 березня 2015 року рибалки Львівської області принесли до Львівської облради «люстраційний» смітник.

Близько двох десятків рибалок заявили про намір люструвати керівника Державної рибної інспекції Львівщини Леоніда Кравця.

Як повідомив регіональний представник «Громади рибалок України», заступник голови ГО «Законність і порядок» Володимир Ткачик, мітингувальники вимагали, аби депутати Львівської облради визнали незадовільною роботу Держрибінспекції області та звільнили її очільників.

«Рибалки прийшли під Львівську облраду, аби «подякувати» нелюдам за знищені тонни риби у річці Рата, за випуск кип’ятку у технічний канал, де рибу зварили, за відходи Павлівського цукрового заводу у річку Західний Буг, де воду перетворили у кисіль. Рибінспекція цих фактів не бачить, не бачить кілометрів сіток на водоймах, не бачить браконьєрів, а бачить рибалку, що не у тому місці закинув вудочку», – заявив Володимир Ткачик.

Нагадаємо, раніше у Міжнародному валютному фонді припустили, що українські чиновники приховали частину своїх статків і не вказали їх в електронних деклараціях. Про це на зустрічі в НАЗК заявив старший експерт фінансового сектору МВФ Емануель Матіас.

За словами голови Національного агентства із запобігання корупції Наталі Корчак, оприлюднення декларацій – це тільки перший крок на природному шляху очищення суспільства від корупціонерів. Наступний крок – перевірка декларацій та відповідні вироки.

Анна Андрашко

для ІНФОРМАТОРа

Всього