Помічника нардепа Парасюка запідозрили у прихованій агітації під час роздачі підгузників

logo


Помічника народного депутата Володимира Парасюка Віктора Пехника запідозрили у прихованій агітації під час роздачі дитячих підгузників у Жовкві. Про незвичну благодійну акцію Пехника у понеділок, 17 червня, повідомили спостерігачі ОПОРИ.

На початку червня у популярній жовківській групі у Facebook Віктор Пехник написав, що має 240 пачок дитячих підгузників 5 розміру і готовий їх безкоштовно віддати. На коментарі зацікавлених осіб він відповідав, що віддасть підгузники через кілька днів на парковці біля міськради. Після цього впродовж кількох днів у Facebook почали з’являтися пости із подякою Віктору Пехнику за підтримку дітей і небайдужість, що вказує на те, що дехто підгузники таки отримав.

Зроблений спостерігачами ОПОРИ скріншот поста Віктора Пехника про безкоштовні підгузники

Роздачу дитячих засобів гігієни ОПОРІ підтвердив і сам Володимир Парасюк, однак додав, що нічого не знав про цю акцію і під час неї нікого не агітували.

«Це була суто ідея Віктора. Тільки добрі мотиви. Відношення до політики і виборів нема. Ще раз пояснюю, я нічого не знав. Мого прізвища там не звучало. Я йому сказав, що все, що залишилося нехай тихенько завезе в сиротинець у Львові», – заявив у коментарі ОПОРІ Володимир Парасюк.

Додамо, що Володимир Парасюк наразі не є офіційно зареєстрованим кандидатом на виборах до ВРУ, однак у 2014 році саме він переміг на мажоритарному окрузі, до якого входить Яворів та Жовква. Зараз у цьому окрузі зареєстровані троє кандидатів: Андрій Гнатуш (директор компанії братів Дубневичів «Енергія-Новояворівськ»), Роман Онисько (директор компанії «Будінвест траст») та Сергій Ушарук (директор підприємства «Галичбудсервіс»).

Сам Віктор Пехник раніше також був відомий як один із організаторів акцій протесту човників проти нових митних правил.