Понад 130 велосипедистів з 13 областей України позмагалися на шосейних перегонах на Львівщині

logo


12-14 квітня відбувся чемпіонат України в індивідуальній гонці вгору та командний чемпіонат в Олімпійських видах програми з велосипедного спорту на шосе.

Спортсмени курсували дорогами Трускавця, Борислава та Східниці. Це першів сезоні шосейні велоперегони національного рівня на Львівщині.

«Понад 130 найкращих юніорів, юніорок, юнаків та дівчат з 13 областей України змагалися на дистанціях довжиною від 10 до 115 км зі стрімкими спусками та затяжними підйомами, в індивідуальних та групових гонках», – розповів начальник управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації Роман Хім’як.

Переможці та призери змагань зі Львівщини:

Андрій Мечніков – 1 місце в індивідуальній гонцісеред юнаків на 15 км, 2 місце у гонці вгору на 10 км серед юнаків;Тарас Іваник – 1 місце в індивідуальній гонці серед юніорів на 15 км, 2 місце, гонка вгору на 10 км серед юніорів;Анастасія Сатурова – 1 місце в індивідуальній гонці серед дівчат на 15 км; 3 місце у гонці вгору на 10 км серед дівчат;Денис Данилюк – 1 місце, гонка вгору на 10 км серед юнаків;Олег Смолинець – 2 місце в індивідуальній гонці серед юнаків на 15 км;Єлизавета Дзіман – 2 місцев груповій гонці серед юніорок на 63 км;Тарас Іваник – 2 місце в груповій гонці серед юніорів на 110 км.

До речі, серед учасників велогонки був і Павло Баль – чемпіон світу з лижних перегонів серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, учасник зимових Паралімпійських Ігор 2022 у Пекіні. Павло є кандидатом на участь у літніх Паралімпійських Іграх з велосипедного спорту, які відбудуться в Парижі.

До слова, Павло Баль є героєм однієї зсерій відеопроєкту управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації «ПОВЕРНЕННЯ». Це цикл історій про реабілітацію спортом. Серію про Павла можна переглянути тут: https://youtu.be/_KnhMR0y6dE?si=sffx0PRNpB2lHTAA.

Саме на Львівщині проводять низку національних змагань та велоівентів, кожен з яких об’єднує близько тисячі учасників, зокрема:

веломарафон «Львівська сотка» та «Львівська сотка. Осінь» ),

Командний чемпіонат України з велоспорту на шосе Tourde Lviv region (https://youtu.be/dLMvtBlJ3NE?si=RYvrcCc4uwOntZzK),

Чемпіонат України з велоспорту на шосе (https://youtu.be/RM2s9Aeas4g?si=qIY2eUcd32x77hp8),

Kormil Cycling Race (https://youtu.be/Bt6hTaAI6xI?si=rs_XZ_I4306IDi39)

та інші велоподії.

Читати далі

Wednesday April 17th, 2024

Львівʼянка стала чемпіонкою світу з фехтування

WednesdayApril 17th, 2024

На Львівщині розпочався Чемпіонат України з боксу серед вищих військових навчальних закладів

Tuesday April 16th, 2024

Представники Львівщини – переможці та призери чемпіонату Європи з комбат самозахисту ІСО

Monday April 15th, 2024

Спортсмени зі Львівщини стали призерами чемпіонату Європи з боксу

Sunday April 14th, 2024

Яна Степаненко, яка втратилаобидві ноги під час ракетного удару росіян, пробігла Бостонський марафон

Friday April 12th, 2024

В Червонограді відбулися змагання з баскетболу серед дівчат та юнаків

Friday April 12th, 2024

В Городку відбулися районні спортивні ігри школярів зі шахів

Friday April 12th, 2024

Дівчача волейбольна команда з Трускавця представлятиме Дрогобиччину на обласному етапі всеукраїнських змагань«Пліч-о-пліч»

Wednesday April 10th, 2024

Завершився перший етап вищої ліги Львівщини з волейболу

Wednesday April 10th, 2024

Юні баскетболістки з Сокаля здобули друге місце на Всеукраїнській шкільній лізі Львівщини