Понад 200 мешканців військового містечка у Яворові перекрили міжнародну трасу

logo


У середу увечері, 26 червня, понад 200 мешканців 53-го військового містечка у Яворові на Львівщини перекрили міжнародну трасу до пункту пропуску Краківець. Таким чином люди протестують проти відімкнення електроенергії у їхніх домівках.

Про це ZAXID.NET повідомив міський голова Яворова Павло Бакунець. За його словами, у військовому містечку проживають близько трьох тисяч людей – це військові ЗСУ і військові пенсіонери, люди з інвалідністю, вдови, сироти та діти військових. Електрику військовому містечку вимкнули у середу вранці.

«Люди зі структур постачання електроенергії не чують ані мене, як міського голову, ані мешканців військового містечка, родичів наших військовослужбовців, які захищають Україну на сході. Люди Яворова вдались до відчайдушного кроку через відключення електроенергії і вирішили перекрити міжнародну трасу Львів-Краковець. Можливо таким чином керівництво держави, обленерго почують їх і включать їм електропостачання», – заявив Павло Бакунець. Він також пояснив, що мешканці військового містечка вчасно і в повному обсязі оплачують за спожиту електроенергію.

Фото Павла Бакунця

«Між споживачами і обленерго є ще одна структура – Яворівська квартирно-експлуатаційна частина, яка купує електрику в обленерго і продає людям. У цієї КЕЧ є борги перед обленерго і обленерго вимкнуло йому світло. Але страждають через це прості люди», – пояснив мер Яворова. Загальна сума боргу перед обленерго сягає мільйона гривень.

Павло Бакунець також повідомив, що люди стоятимуть до того часу, поки у військовму містечку не ввімкнуть електрику.

Унаслідок перекриття на трасі утворились черги із автомобілів.

Як інформував ZAXID.NET, вимкнення електропостачання у військовому містечку Яворова відбувається не вперше. 19 травня ПрАТ «Львівобленерго» знеструмило 53-тє військове містечко, склади та 24-ту бригаду імені Короля Данила в Яворові.