Понад 250 приватних будинків у Львові залишились без електрики

logo


image

У ніч з четверга на п’ятницю, 10 вересня, у цілому мікрорайоні Старі Збоїща зникла електрика. Близько 22:00 сталася аварія на високовольтній електромережі. Через це без світла залишилися мешканці 256 особняків. У прес-службі ПрАТ «Львівобленерго» розповіли, що зараз аварійна бригада намагається відновити електропостачання, однак що стало причиною такої потужної аварії електрики ще не знають.

Аварія знеструмила будинки на трьох вулицях у Шевченківському районі: Загірна, Нагірна та Розточчя. Список будинків, які залишилися без світла оприлюднили на сайті «Львівобленерго».

«Світло зникло через серйозне пошкодження високовольтної мережі. Таке дуже рідко стається, тим більше не було ніякої негоди. Аварія не проста, зараз аварійна бригада намається з’ясувати причини та відновити електропостачання», – розповіла речниця «Львівобленерго» Галина Петрушка.

Як розповіли ZAXID.NET у прес-службі «Львівобленерго» аварійна бригада старається якнайшвидше відновити електропостачання. На їхньому сайті вказано, що орієнтовний час відновлення світла 14:00. Однак електрики припускають, що їм знадобиться більше часу, ймовірно електроенергія на Старих Збоїщах з’явиться аж увечері.