Понад 4 мільйони гривень: підозрюваним у торгівлі наркотиками поліцейським призначили застави

logo


Суд вже обрав запобіжні заходи правоохоронцям, яких підозрюють у торгівлі наркотиками. У судовому реєстрі з’явилися відповідні ухвали.

До теми Продавали наркотики й підробляли кримінальні справи: у Львові викрили групу поліцейських

Заступнику начальника кримінальної поліції перебуває у СІЗО

Підозрюваним вже призначили запобіжні заходи та розміри застави. Згідно із судовими ухвалами, до злочинної групи входить 4 чинних та 1 колишній поліцейський.

Наразі більшість імен затриманих поки невідома. Проте в одній з ухвал випадково оприлюднили ім’я одного з підозрюваних. Ним виявився заступник начальника відділу кримінальної поліції Львівського районного управління поліції ГУ НП у Львівській області Юрій Фок.

У Львівській обласній прокуратурі розповіли, що йому також обрали запобіжний захід – тримання під вартою. Проте він може вийти з СІЗО за 2,27 мільйона гривень застави. Наразі відповідна ухвала в реєстрі поки відсутня.

imageОдним з учасників злочинної групи був Юрій Фок / Скриншот ухвали

Цікаво Брали хабарі з власників “євроблях”: СБУ викрила митника та 2 експоліцейських – фото

Усім підозрюваним обрали запобіжні заходи

Учасників злочинної групи затримали 21 травня. Одному з правоохоронців також обрали як запобіжний захід тримання під вартою на 2 місяці. Проте передбачили заставу – 2,04 мільйона гривень. Цікаво, що першочергово слідчий ДБР клопотав про заставу в розмірі 4 мільйони гривень.

Адвокат ще одного підозрюваного клопотав про відвід від розгляду його справи судді, яка обрала запобіжний захід 2 іншим підозрюваним. Однак суд не задовольнив це клопотання

Ще один затриманий не є правоохоронцем. Його підозрюють у збереженні та збуті наркотиків та співпраці зі злочинною групою. Чоловікові призначили 181 тисячу гривень застави. Хоч в ухвалі й немає фактичних обставин злочину, проте там зазначено, що підозрюваний “має широке коло знайомих серед службових осіб різних правоохоронних органів”.

Зауважте Взяли 2000 доларів хабаря у підозрюваного: ДБР затримало у Львові 2 поліцейських-криміналістів

Як ДБР та СБУ злочинне угруповання Для викриття поліцейських ДБР, СБУ та прокуратура залучила свого агента, якого підозрювані залучали як понятого. Потім вони вимагали в нього робити крадіжки в обмін на наркотики. Окрім цього правоохоронці вимагали агента під прикриттям знайти та розповісти про телеграм-канали, у яких продавали наркотики. Коли поліцейські дізнались, що він діє під контролем ДБР, вони залучили до “роботи” ще одного чоловіка. Той призначив агенту зустріч, щоб придбати наркотики. Вона відбулась 22 квітня, але він від пропозиції відмовився. У поліції “покупець” погодився свідчити на агента. 30 квітня чоловік розповів, що хоче добровільно віддати наркотики, які буцімто у нього придбав. Проте насправді цей він отримав їх від іншої людини. Так підозрювані поліцейські відкрили кримінальне провадження проти агента. Агент і “покупець” 19 травня зустрілись повторно. На цей раз чоловік передав наркотики, після чого його затримали. Наразі помічникові підозрюваних призначили домашній арешт на 2 місяці.