Понад 500 дітей зі Львівщини відвідали дитячий табір «Артек-Прикарпаття»

logo


На другий заїзд вирушили 312 дітей. Раніше у таборі уже побували 244 дитини.

У дитячий табір оздоровлення, розвитку та активного відпочинку дітей і підлітків «Артек-Прикарпаття», що у Трускавці вирушили 312 дітей, що потребуютьособливої соціальної уваги та підтримки. Це уже другий такий заїзд: раніше у Трускавці уже побували 244 дитини зі Львівщини.

«Окрім насиченої програми оздоровлення, на дітей там чекає ще й цікава програма перебування. Зокрема, будуть спортивні та командні змагання, творчі вечори, танці та концерти. Відпочиватимуть та оздоровлюватимуться діти у таборі упродовж двох тижнів», – розповіла заступниця директора департаменту соціального захисту населення Львівської ОВА Тетяна Крут.

Путівкидітей придбали за кошти обласного бюджету. Діти отримали їх безкоштовно або з невеликою доплатою в розмірі 10, 20 або 30% вартості, яку сплачують батьки. Щоб отримати путівку потрібно звернутися до структурного підрозділу територіальної громади, який відповідає за оздоровлення та відпочинок дітей. Загалом за кошти обласного бюджету закупили 777 путівок.

Зауважимо, що на позачергове скерування на оздоровлення та відпочинок мають право:

діти-сироти;діти, позбавлені батьківського піклування;діти, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій,здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, бойових дій чи збройних конфліктів, а також діти загиблих (померлих) осіб, визначених у частині першій статті 101 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;діти, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузіїчи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту;діти, батьки яких загинули від нещасного випадку на виробництві або під час виконання службових обов’язків, у тому числі діти журналістів, які загинули під час виконання службових обов’язків;діти з інвалідністю;діти, взяті на облік службами у справах дітей як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах;діти осіб, визнанихучасниками бойових дій відповідно до пункту 19-24 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Детальна інформація, щодо порядку отримання путівок за посиланням: ДСЗН/Оздоровлення та відпочинок дітей.

Додаткову інформацію можна отримати в відділі соціальних послуг, організації оздоровлення та співпраці з громадськими середовищами департаментусоціального захисту населення Львівської ОВА за телефоном: +38 032 255 41 68.

До слова, 41 дитина зі Львівщини також побували на оздоровленні у Міжнародному дитячому центрі «Артек», що у c. Березники Свалявського району Закарпатської області. Ці путівки придбали для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей загиблих захисників за кошти державного бюджету.