Понад тисяча військових пенсіонерів біля ЛОР пікетують проти зменшення їм пенсій

logo
155279_ponad_tisjacha_vijskovih_pensioneriv_bilj.jpeg


У Львові у вівторок, 5 грудня, біля Львівської облради пікетує понад тисяча пенсіонерів, колишніх військовослужбовців та працівників правоохоронних органів Львівщини. Пенсіонери виступають проти перерахунку їм пенсій з 1 січня 2018 року за новою методикою, запропонованою Мінсоцполітики у законопроекті, який завтра розглядатиме Верховна Рада.

Як повідомив ZAXID.NET учасник акції, колишній начальник штабу цивільної оборони Львівщини Дамір Шафігшуллін, у разі прийняття законопроекту Мінсоцполітики, база для обрахунку пенсій буде звужена.

«Військовослужбовцям розраховують пенсію, враховуючи посадовий оклад, надбавки за звання, за вислугу років, за особливості проходження служби, за секретність і за класність. Мінсоцполітики пропонує здійснити перерахунок пенсій, враховуючи лише посадовий оклад, надбавку за вислугу років та звання. База обчислення зменшується на половину. Крім того, хочуть запровадити коригуючи коефіцієнти. Внаслідок такого перерахунку пенсії у колишніх військовослужбовців зменшаться», – заявив він.

За словами Дамір Шафігшулліна, військові-пенсіонери вимагають провести їм перерахунок пенсій, не змінюючи вимоги ст. 34 і 64 закону №2262 та керуючись постановами уряду №704 від 30.08. 17 та №988 від 11.11.2015.

Вимоги учасників акції передали депутатам Львівської облради, які мають намір ухвалити під час сьогоднішньої сесії відповідне звернення до органів центральної влади.


А поділитися?Вам має сподобатись...