Понад три тисячі львів’ян патрулюють місто — Садовий

logo


image

Понад три тисячі містян патрулюють Львів. Про це на Facebook-сторінці повідомив міський голова Андрій Садовий.

“Ніч минула спокійно. Жителі активно допомагають правоохоронцям та цілодобово проводять патрулювання спільно з поліцією та силами тероборони. Нагадаємо, якщо ви готові охороняти наше місто, звертайтеся у найближчу районну адміністрацію Львова”, — йдеться у дописі.

Зі слів Андрія Садового, на в’їзді у Львів утворилися великі черги з автомобілів. Тож у міськраді працюють над тим, щоб підсилити пости та допомогти поліцейським перевіряти автівки для пришвидшення проїзду.

Міський голова пише, що всі служби Львова продовжують працювати у звичному режимі. У місті курсують 98 трамваїв та тролейбусів, а також 129 автобусів. Перебоїв з постачанням води, світла та газу не має.

“Дякуємо всім львів’янам за неймовірну допомогу у боротьбі з окупантами! Разом ми переможемо! Продовжуємо зберігати спокій та вірити у наші Збройні сили!” — йдеться у дописі.

Що відомо

У Львові та області утворилися черги до військкоматів. Жителі області хочуть записатися до тероборони.

На Львівщині триває набір резервістів у батальйони тероборони. Вступити туди можуть чоловіки й жінки віком від 18 до 57 років. Для цього потрібно пройти медичний огляд і мати довідку про несудимість.

Читайте нас в Instagram: головні новини регіону