Посадовці ДМС на Львівщині переправляли кримінальних авторитетів до країн ЄС

logo


Співробітники Управління СБ України у Львівській області взяли участь у спецоперації з викриття організованого злочинного угруповання, члени якого незаконно переправляли іноземців до країн Євросоюзу. Про це повідомляє прес-служба Управління СБУ у Львівській області. 

Контррозвідники СБУ встановили, що міжрегіональне угруповання діяло на території столиці, а також Львівської та Чернівецької областей. До складу групи входили, зокрема колишній та діючий посадовці Державної міграційної служби.

Оперативники спецслужби зафіксували, що клієнтами зловмисників були іноземці та представники кримінального світу, зацікавлені у можливості незаконного виїзду до ЄС або легалізації в нашій країні. Для виготовлення фальшивих документів ділки використовували паспорти та посвідчення громадян України, видані на території АР Крим у період до тимчасової окупації півострова, достовірність яких неможливо підтвердити. На основі фальсифікованих документів клієнтам оформлялися нові ID-паспорти, архівні довідки, а також іноземні паспорти.

У рамках відкритого кримінального провадження оперативники спецслужби затримали трьох учасників угруповання, серед яких посадовець одного зі столичних відділів Державної міграційної служби. Під час проведення санкціонованих обшуків за адресами проживання та роботи фігурантів справи правоохоронці виявили паспорти іноземців, зокрема громадян РФ, комп’ютерну техніку з інформацією про “клієнтів” та технічні пристрої для підробки документів, фальшиві свідоцтва та бланки держустанов, паспорти громадян України, закордонні паспорти вітчизняного зразка та іноземні паспорти. Вирішується питання щодо оголошення затриманим про підозру в скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України.

Тривають слідчі дії.

Сотрудники Управления СБ Украины во Львовской области приняли участие в спецоперации по разоблачению организованной преступной группировки, члены которой незаконно переправляли иностранцев в страны Евросоюза. Об этом сообщает пресс-служба Управления СБУ во Львовской области. 

Контрразведчики СБУ установили, что межрегиональная группировка действовала на территории столицы, а также Львовской и Черновицкой областей. В состав группы входили, в частности бывший и действующий должностные лица Государственной миграционной службы.

Оперативники спецслужбы зафиксировали, что клиентами злоумышленников были иностранцы и представители криминального мира, заинтересованы в возможности незаконного выезда в ЕС или легализации в нашей стране. Для изготовления фальшивых документов дельцы использовали паспорта и удостоверения граждан Украины, выданные на территории АР Крым в период до временной оккупации полуострова, достоверность которых невозможно подтвердить. На основе фальсифицированных документов клиентам оформлялись новые ID-паспорта, архивные справки, а также иностранные паспорта.

В рамках открытого уголовного производства оперативники спецслужбы задержали трех участников группировки, среди которых чиновник одного из столичных отделов Государственной миграционной службы. Во время проведения санкционированных обысков по адресам проживания и работы фигурантов дела правоохранители обнаружили паспорта иностранцев, в частности граждан РФ, компьютерную технику с информацией о “клиентах” и технические устройства для подделки документов, фальшивые свидетельства и бланки госучреждений, паспорта граждан Украины, загранпаспорта отечественного образца и иностранные паспорта. Решается вопрос об объявлении задержанным о подозрении в совершении преступления, предусмотренного ч. 3 ст. 332 Уголовного кодекса Украины.

Продолжаются следственные действия.