“Послання миру на мішені”: у Львові відкрилася виставка незвичних картин (Відео)

logo
198946_poslannja_miru_na_misheni_u_lvovi_vidkril.jpeg


'Послання миру на мішені'
“Послання миру на мішені”

5 канал

Львів

11.07.2018 14:01

Картини Андрія Чорновола вже побачили у США, Швейцарії та Великій Британії. У Львові вони пробудуть до кінця липня

“Послання миру на мішені” – у Львові презентували 26 незвичних картин українського художника Андрія Чорновола. Для створення робіт митець використовує не звичайні полотна, а спортивні мішені для стрільби.

За темою

>
Ікони на снарядах і гранати з петриківкою: як виставка у Херсоні поєднала непоєднанне

Саме мішень і є символом проекту. Але не як символ агресії, зброї та війни, а як ціль досягнення будь-якого результату. Усі роботи створенні із кількох тисяч маленьких мішеней. Їх ініціатори проекту збирають по всьому світу, де просять людей залишати на мішенях свої послання миру і добра. Щоб текст можна було прочитати художник малює картини напівпрозорими фарбами поверх мішені.

За словами автора Андрія Черновола мета проекту – об’єднати людей із різних країн концепцією світу без війни і насильства. Виставку вже побачили у США, Швейцарії та Великій Британії. У Львові вона пробуде до кінця липня.

“Ми просимо на мішеньках людей записувати свої побажання миру для майбутніх поколінь. Потім ці мішені ми складаємо одна до одної і виходять такі полотна, і я роблю живопис з якимось смислом, прозорою фарбою, щоб кожен міг прочитати своє послання”, – розповів Чорновол.

Відео за темою

Унікальні картини українки: яку техніку вигадала мисткиня зі Львова


А поділитися?Вам має сподобатись...