Посміхніться, вас знімають: де у Львові встановлені камери відеонагляду

logo


Камери з аналітикою зчитування номерних знаків не просто фіксують державний номер автомобіля, а ще й знімають  коротке відео про те, куди та звідки приїхав автомобіль. Надалі всі дані передаються в так званий ситуативний центр поліції, який відкрили наприкінці 2016 року. Там всі отримані матеріали потрапляють на сервер, здатний опрацьовувати великі масиви інформації, виводити на робочі місця диспетчерів, операторів, а також на планшети нарядів поліції необхідні дані.

“Ситуативний центр поліції працює цілодобово. До нього, крім камер відеоспостереження, під’єднані також СБУ, центр безпеки міста, а цього року приєдналася патрульна поліція”, – розповідає Діль.

Юрій Семенович зазначає, що завдяки камерам відеофіксації та злагодженій роботі ситуативного центру, минулого року вдалося викрити близько 20 випадків щодо спроб викрадення автомобілів.

Читайте також: Куди піти у Львові на вихідні.

“Правоохоронці досить часто звертаються до нас з проханням надати відеозаписи про той чи інший автомобіль. Варто розуміти, що якщо власник вчасно помітив викрадення своєї автівки, то шансів втекти у злочинця практично немає: рано чи пізно викрадений автомобіль зафіксує камера, а поліція одразу отримає звіт. Наприклад, впродовж 6 місяців минулого року правоохоронцям завдяки відеофіксації вдалося виявити 20 таких автомобілів”, – каже пан Юрій.

Аналогічно працюють й камери з аналітикою зчитування обличчя. Після відеофіксації дані передаються в центр поліції, а там їх звіряють в базі злочинців. Якщо є збіг, сервер у режимі реального часу сигналізує про це.