Пост львів’янки став рекордним в історії українського Facebook

logo
161697_post_lviv_janki_stav_rekordnim_v_istoriji.jpeg


Новини, 02.01.2018

02.01.2018, 14:24

Анна Музычук, пост, титулВідмова дворазової чемпіонки світу з шахів 2016 року (у швидких шахах та шаховому бліці) українки Анни Музичук захищати свої титули на цьогорічному світовому форумі-2017 в Саудівській Аравії та її заява про причини такого рішення викликали неймовірний резонанс, і в підсумку пост випускниці Львівського державного університету фізичної культури став рекордним в історії українського Facebook. Про це повідомляється на сайті університету. 

На початку листопада чинна чемпіонка світу зі швидких шахів та шахового бліцу Анна Музичук заявила, що не збирається захищати свої титули, оскільки турнір 2017 року проходить в Саудівській Аравії. А тиждень тому українка підтвердила плани бойкотувати турнір через жахливу ситуацію з правами жінок в цій країні і опублікувала заяву в Facebook.

Цей пост став рекордним в історії українського сегмента Facebook – він зібрав понад 130 тисяч лайків і 60 тисяч репостів.

Нагадаємо, Анна Музичук – чемпіонка світу і в бліці, і в швидких шахах (рапіді) серед жінок. Обидва титули випускниця Львівського державного університету фізичної культури здобула наприкінці 2016 року у Досі (Катар).

Отказ двукратной чемпионки мира по шахматам 2016 (в быстрых шахматах и ​​шахматном блице) украинки Анны Музычук защищать свои титулы на нынешнем мировом форуме-2017 в Саудовской Аравии и ее заявление о причинах такого решения вызвали невероятный резонанс, и в итоге пост выпускницы Львовского государственного университета физической культуры стал рекордным в истории украинского Facebook. Об этом сообщается на сайте университета. 

В начале ноября действующая чемпионка мира по быстрым шахматам и шахматному блицу Анна Музычук заявила, что не собирается защищать свои титулы, поскольку турнир 2017 проходит в Саудовской Аравии. А неделю назад украинка подтвердила планы бойкотировать турнир из-за ужасной ситуации с правами женщин в этой стране и опубликовала заявление в Facebook.

Этот пост стал рекордным в истории украинского сегмента Facebook – он собрал более 130 000 лайков и 60 000 репостов.

Напомним, Анна Музычук – чемпионка мира и в блице, и в быстрых шахматах (рапиде) среди женщин. Оба титула выпускница Львовского государственного университета физической культуры получила в конце 2016 года на Дохе (Катар).

Соцсети

Погода


А поділитися?Вам має сподобатись...