Посвята під постріли гармат: де та як народжуються справжні артилеристи (Відео)

logo


За темою

>
“Швидкі та непомітні”: чим вразили інструкторів зі США українські курсанти-розвідники

На Яворівському полігоні знову лунають постріли гармат. Посвяту в артилеристи пройшли 75 курсантів Академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного.

17- річний курсант Петро Кудра посвяту в артилеристи пройшов успішно. “При пострілі.. Ну, я не знаю… Адреналін. Все ніби стискається всередині. Відчуття таке не передати повністю”, – каже Петро.

До першого пострілу курсантів готували рік. Щоб влучити у ціль, артилерист повинен уміти добре проводити розрахунки. Цього курсантів навчає Ярослав Весельський. Протягом трьох місяців чоловік керував усією артилерією Збройних сил у зоні проведення АТО. Нині досвід передає курсантам.

“До виконання посад командира гармат вони готові. Курсанти дійсно гарні. З кожним випуском вони усе більш і більш вмотивовані, патріотично налаштовані і завзяті”, – каже Ярослав Весельський, начальник факультету ракетних військ і артилерії Національної академії сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного.

Стрільби з протитанкової гармати – перший крок на шляху до офіцерського звання. 75 курсантів впоралися на “відмінно”. Наступний етап – освоєння мінометів і самохідних гармат.

То як наші курсанти-“відмінники” посвяту проходили – дивіться у сюжеті:

 

Марта Шикула, Євген Радіон, Львівська область, “5 канал”

Відео за темою

Дивіться також фотогалерею за темою: 

У Харкові курсанти-льотчики влаштували рекордний #22PushupChallenge у вигляді літака – фоторепортаж