Працівник соцслужби у Львові стріляв у батька підопічної дитини

logo
161302_pracivnik_socsluzhbi_u_lvovi_striljav_u_b.jpeg


Фото ілюстративне

Інцидент стався під час того, коли працівник соціальної служби прийшов у проблемну сім’ю запитати, чому чотирирічного хлопчика після вихідних батьки не повернули до притулку. Однак все закінчилося стріляниною та поліцією. Свідчення у обох сторін конфлікту різняться, повідомляє ТСН.

За словами батьків хлопчика, вони лише хотіли вмовити працівника соцслужби дозволити, аби дитина залишилася вдома на свята. Натомість той почав стріляти із пістолета.

Сам стрілок переконує, що він лише захищався – оскільки батько хлопчика був п’яний і накинувся на нього із кулаками.

Щоправда, мати дитини спілкуватися із журналістами погодилася лише через зачинені двері – каже, чоловік її сильно побив і вона уся в синцях.

Постраждалий отримав три гумові кулі – в живіт, ногу та пах. Начальник відділу служби у справах дітей Львівської міськради Ростислав Тимків запевняє, що це перший випадок у його житті, коли підлеглий застосував зброю, втім у цій ситуації він цілком на боці колеги. Мовляв, той прийшов лише спитати, чому дитину досі не повернули до притулку, як то належало зробити після вихідних, однак тато хлопчика на діалог налаштований не був.

У поліції ж пояснюють, що зброя в чоловіка була легальна, а до обставин її застосування в них питань немає. Ушкодження, завдані постраждалому, правоохоронці розцінюють як легкі тілесні. Тому якщо обидві сторони помиряться, справу закриють.


А поділитися?