“Працював сімейний підряд”: поліція півроку вивчала схему групи наркоторговців у Львові (Відео)

logo


У Львові накрили наркобанду

22.03.2019 18:47

Під час обшуків правоохоронці виявили майже 5 кілограмів наркотиків та психотропів на суму понад 1,5 мільйона гривень

У Львові поліцейські затримали групу наркоторгівців, які облаштовували наркотичні сховки – так звані “закладки”.

За темою

>
СБУ викрила в Україні масштабне наркоугруповання “Хімпром”, яким з Латинської Америки керували росіяни – подробиці

Організатори збували амфетамін, ЛСД, екстазі та канабіс – замовлення приймали через інтернет. Товар залишали в обумовлених із замовником місцях, повідомляють у Нацполіції. Під час обшуків правоохоронці виявили майже 5 кілограмів наркотиків та психотропів на суму понад півтора мільйона гривень.

“Дану групу ми відслідковували майже півроку з жовтня місяця минулого  рок . Хочу сказати цей злочин має свою специфіку в самому дослідженні і доказуванні. Мало було б затримати людину, яка робить закладку чи особу, яка забирає так званий товар із закладки. Мережа би не перестала існувати, через це то був би поодинокий вистріл. Тому взяли витримку тому документували всю групу, вийшли на організатора, вивчили їхню схему”, – пояснив Валерій Середа, начальник обласної Нацполіції.

Організаторів наркобізнесу затримали. Ними виявилися три мешканці Львова та один уродженець Черкаської області. Проти них порушили кримінальне провадження. Вирішується питання про обрання затриманим запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

“Тут працював сімейний підряд. Син і батько. Один з учасників є студентом медичного вузу. Затримано 4 осіб, які були задіяні. З них одна дівчина. Це молоді люди, 90-х років. Інформацію ми ще будемо опрацьовувати і проводити заходи спрямовані на встановлені каналів постачання тих наркотиків”, – прокоментував заступник прокурора Львівщини Олександр Русецький.

Відео за темою