Правоохоронці проводять обшуки в рамках розслідування справ щодо земельних афер фірм, пов’язаних із родичами Медведчука і Козака

logo


15:25
19.03.2021

Правоохоронці проводять обшуки в рамках розслідування справ щодо земельних афер фірм, пов'язаних із родичами Медведчука і Козака

У рамках розслідування кримінальних проваджень про незаконне заволодіння й отримання в оренду ділянок землі правоохоронні органи проводять слідчі дії на території Закарпатської та Львівської областей.

Обшуки відбуваються в структурах місцевих органах влади та на підприємствах, пов’язаних із родичами народних депутатів від “ОПЗЖ” Віктора Медведчука і Тараса Козака, повідомили агентству “Інтерфакс-Україна” в Офісі генерального прокурора.

В Офісі генпрокурора розповіли, що розслідується справа про незаконне виведення з держвласності земельної ділянки фірмою “Спорт-тур”, що належить інвестиційній компанії, кінцевим бенефіціаром якої є дружина Медведчука Оксана Марченко.

“Проведено близько десяти обшуків в органах влади Закарпатської області й на території спортивно-оздоровчого комплексу”, – сказали у відомстві.

Також, як поінформували в Офісі генпрокурора, розслідується справа про незаконне отримання в оренду земельної ділянки у Львівській області фірмою “Керамбуд”, яку пов’язують із родичами народних депутатів. На цьому підприємстві також відбувалися слідчі дії.