Представники Моршинської громади пройшли дводенний тренінг з питань впровадження грантових програм

logo


22 Грудня 2023, 15:22

тренінг з питань впровадження грантових програм в громадах 118

тренінг з питань впровадження грантових програм в громадах

Для
представників територіальних громад Львівщини провели тренінг з питань впровадження грантових програм. Участь в навчанні взяли й представники Моршинської громади.

Про це повідомили на сторінці Моршинської міської ради у Фейсбук.

Тренінг пройшов в рамках проєкту «Жінки.Мир.Безпека» : відповіді на виклики війни», що
реалізується Українським Жіночим Фондом за фінансової підтримки Уряду Великої Британії.

У Моршинській громаді, зокрема, триває робота над розробкою та впровадженням двох грантових проєктів: «Безпечний комунікаційний простір «Жіночий клуб» Моршинської громади» та «Безпечний простір фізичного та ментального здоров’я для дітей та жінок Моршинської громади «Захисток».

Перший проєкт спрямований на вирішення ряду потреб жінок та дівчат громади: захист
від домашнього насильства, зменшення проявів дискримінації, підтримка психічного здоров’я, подолання тривожності, соціальна взаємодія тощо.

Другий проєкт має на меті формування відповідального ставлення до власного фізичного та ментального здоров’я шляхом проведення інформаційно-просвітницьких заходів.

Протягом двох днів координатори Моршинської команди проєктів сконцентрувалися на двох напрямках – бюджетування та здійснення фінансових операцій в рамках бюджету, особливості та
правила, за якими ці операції здійснюються; а також програмна діяльність проєкт та особливості проведення та звітування згідно з вимогами донорів.

Модератором тренінгу була Любов Максимович, голова «Центру «Жіночі перспективи», яка є партнером Українського Жіночого Фонду в питанні провадження проєкту Жінки.Мир.Безпека»: відповіді на виклики війни».