Представники Ужгородського управління охорони здоров’я долучилися до Львівського медичного форуму

logo


Представники Ужгородського управління охорони здоров’я долучилися до Львівського медичного форуму

Нові можливості медицини та реабілітації стали темою Львівського медичногофоруму, який відбувся днями. У роботі форуму взяли участь начальник управління охорони здоров’я та захисту цивільного населення Ужгородської міської ради Ярослав Глагола, його заступниця Ірина Столярова та лікар-реабілітолог Ужгородської міської багатопрофільної клінічної лікарні Катерина Зінов’єва.

Представники Ужгорода, зокрема, долучилися до панельної дискусії «Нові виклики сьогодення в галузі».охорони здоров’я: вивчення війни», майстер-клас «Юридичні аспекти в медицині» та взяли участьу науковій конференції «Реабілітаційна допомога під час війни: організація, кращий досвід та практичні рекомендації». Особливо цінним стало ознайомлення з методиками реабілітації військовослужбовців на базі реабілітаційного центру «НЕЗЛАМНІ» у Львові. Досвід, яким поділилися медичні центри, стане в нагоді під час створення реабілітаційного відділення у кластерній лікарні Ужгорода.

Львівський медичний форум є з найбільших медичних подій України, цього року він об’єднав понад 60компаній-виробників з України та Європи, які представляють сучасне медичне та лабораторне обладнання, фармацевтичні препарати, вироби медичного призначення, а також новітні методики лікування.

У межах заходу відбулися також науково-практичні конференції, фахові школи, майстер-класи та практичні демонстрації за участю провідних спеціалістів та відомих фірм-виробників медичної галузі, також вже відпрацьована спеціалізована експозиція «Реабілітація».