Презентація бізнес-центру Viking: у Львові відбулась дискусія на тему інвестицій та розвитку міста (відео)

logo


image

Бізнес-центр класу «А» відповідає міжнародним вимогам: фальш-підлога, інтелектуальна система управління ліфтами, великий мультимедійний екран, тераса на даху та розвинута інфраструктура.

Новий бізнес-центр Viking розташований на перехресті вулиць Зеленої та Пимоненка. Будівля стане частиною мультифункційного ділового та житлового мікрокварталу «VikingPark» із сучасними офісними приміщеннями класу “А”.

У рамках презентації бізнес-центру, який відповідає міжнародним вимогам та проходить «зелену» сертифікацію згідно зі стандартами BREEAM відбулась панельна дискусія на тему “Інвестиції і розвиток Львова», в якій взяли участь засновник DragonCapital Томаш Фіала, міський голова Львова Андрій Садовий та засновник товариства «Реновація» Олег Лаврик.

В першу чергу кидається в очі дуже висока якість виконання робіт і все продумано, тому що є зони для відпочинку без шуму взагалі. Поруч католицький університет, поруч багато інших цікавих об’єктів які плануються, цей район отримає новий поштовх завдяки Вікінгу, – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Бізнес-центр Viking є одним з інвестиційних проектів найбільшої української інвестиційної компанії DragonCapital і відповідає міжнародним вимогам для бізнес-центру класу «А».

Фальш-підлога, інтелектуальна система управління ліфтами, великий мультимедійний екран, тераса на даху та розвинута інфраструктура стають вирішальними факторами для орендарів, зокрема, для сегменту IT. Присутній на презентації засновник DragonCapital Томаш Фіала відзначив високий рівень якості та потенціалу розвитку комплексу і загалом Львова.

Ми бачимо у Львові великий потенціал для розвитку офісних площ. За якістю ми впевнені в інвестуванні  Львова, тому що ризики інвестування тут набагато менші, ніж в інших локаціях в Україні, – пояснив генеральний директор та засновник інвестиційної компанії  «DRAGON CAPITAL». 

Тільки перша черга будівництва мікрокварталу принесла до міського бюджету податків на суму понад 54 мільйони гривень, а повністю весь житлово-офісний комплекс планують здати в експлуатацію наприкінці 2022 року.

Ідеально для родини тут справді є, тому що можна було б в одному місці мати житло, прекрасне житло з великими терасами. Друге – це можливість працювати одразу недалечко від дому, не треба використовувати транспорт, в цьому ж комплексі також є можливість дати дитину бавитися з іншими в дитячому садочку, – запевняє засновник товариства «Реновація» Олег Лаврик.

Слід зазначити також й те, що при створенні будинків архітектори надихалися скандинавським мінімалізмом.