Прийди і захисти! Львів’ян закликають сьогодні в суді виступити проти забудови у парку «Знесіння»

logo


Сьогодні, 6 березня, о 15:00 відбудеться засідання Господарського суду Львівської області у справі щодо забудови парку «Знесіння». Мешканців Львова та всіх небайдужих закликають прийти до суду і висловити свою позицію проти будівництва у парку.

Крім того громадські активісти поширили відео з панорамою масштабної забудови на Знесінні, аби продемонструвати, що «натворили будівельні фірми з природо-охоронною зоною, історичним середовищем Львова та територією під охороною ЮНЕСКО в Регіональному ландшафтному парку «Знесіння».

park znesinnjaНагадамо, у парку “Знесіння” по вул. Олекси Довбуша, 15 громада Львова організувала блокпост та на виконання рішення суду не пускає техніку на будмайданчик.

Військова прокуратура Західного регіону України зареєструвала кримінальне провадження за фактом умисного невиконання ТзОВ “Архібуд” та іншими третіми особами ухвали господарського суду Львівської області від 20 лютого 2017 року, яка того ж дня набрала законної сили. Їх дії кваліфіковано за ч. 2 ст. 382 КК України.

Нагадаємо, вищевказаним судом задоволено заяву про забезпечення позову заступника військового прокурора Західного регіону України про визнання недійсним договору оренди землі та витребування з чужого незаконного володіння земельної ділянки, що розташована в межах історично ареалу Львова поблизу парку «Знесіння» та перебуває під охороною ЮНЕСКО. Судом заборонено вказаній комерційній організації та іншим третім особам здійснювати будь-які підготовчі та будівельні роботи, а також накладено арешт на спірну земельну ділянку.