Приймальню мера Львова знову заблокували десятки чоловіків

logo
154918_prijmalnju_mera_lvova_znovu_zablokuvali_d.jpeg


У понеділок, 4 грудня, зранку до приймальні міського голови Львова Андрія Садового знову прийшли обурені чоловіки. Вони знову вимагають пояснень Андрія Садового з приводу інциденту з виділеннями на мапі самопроголошених республік «ДНР» та «ЛНР» на Львівському безпековому форумі. А також активісти хочуть відставки Андрія Садового з посади мера.

До приймальні мера Львова прийшло близько 30 обурених активістів. Це представники тих самих організацій, які блокували приймальню у п’ятницю, 1 грудня. Усі вони вимагають відставки Андрія Садового та його пояснень з приводу інциденту з виділеними на карті Східної Європи самопроголошених республік «ДНР» та «ЛНР».

Разом з тим, за інформацією прес-служби Львівської міської ради, заявки на проведення сьогоднішньої акції до мерії не подавали.

Також у прес-службі мерії повідомили, що Андрій Садовий погодився зстрітись з активістами у малій сесійній залі та заслухати їх претензії за умови, що активісти будуть поводитись спокійно.

На місці події присутні й інспектори патрульної поліції Львова. За їх словами, наразі порушень громадського порядку у мерії не зафіксовано. За непідтвердженою інформацією, на всяк випадок патрульні виликали на місце події і слідчо-оперативну групу з Галицького відділу поліції.

Інформація доповнюється


А поділитися?Вам має сподобатись...