Прикордонники на Львівщині отримали два надсучасних гелікоптера з Франції. Фото

logo


Два нові гелікоптери Airbus H125 від французької компанії Airbus Helicopters прибули до Львова для Державної прикордонної служби України.

Про це повідомив у Facebook Олексій Тренін.

Деталі 

Вертоліт ДПСУ

Вертоліт ДПСУ

Загалом, в Україну має прилетіти 24 вертольоти Airbus Helicopter Н125. Передача відбувається у рамках виконання міжурядової угоди з Французькою Республікою та реалізації інвестиційного проєкту МВС щодо створення єдиної системи авіаційної безпеки та цивільного захисту.

У січні 2020 року в Україну прилетіли перші два вертольоти Airbus H125 для ДПСУ. Тоді голова ДПСУ Сергій Дейнеко сказав, що у порівнянні з Мі-8, який є на озброєнні ДПСУ зараз, новий екземпляр економніший в 4-5 разів.

Більше новин про Держприкордонслужбу

14 вересня, в Практичну гавань Одеського морського порту зайшов катер TCSG 303 Берегової охорони Туреччини. За традицією, катер Морської охорони “Балаклава” зустрів турецьких гостей та супроводив до прикордонного пункту.
В Одесі 23 вересня прикордонники отримали нові мотоцикли. Двоколісний транспорт видали їм біля Одеської облдержадміністрації.
На Львівщині протягом минулого тижня військовослужбовці Ізмаїльського загону відпрацювали кінцеву фазу навчань в рамках JMTG-U – батальйонні тактичні навчання. Спільно з 24 окремим штурмовим батальйоном 53 бригади ЗСУ спецпризначенці відпрацьовували різні бойові задачі.