Прикордонники зупинили “героя”, який намагався утекти за кордон

logo


Чоловіка, який намагався уникнути участі у війні у складі ЗСУ, зупинили прикордонники. Як виявилось, чоловік був не “з простих”.
Український прикордонникДПСУ на контрольно-пропускних пунктах перевіряє документи чоловіків, які намагаються виїхати з України у час війни. Фото: з мережі

На пункт пропуску 7-го прикордонного Карпатського загону “Краковець” 1 березня опівдні прибув автомобіль “Тойота”. За кермом автомобіля був чоловік, якого працівникам ДПСУ довелось затримати, повідомляє джерело “Стопкор” у правоохоронних органах.

Чоловік, який намагався перетнути кордон, виявився держслужбовцем. З’ясувалось, що його звати Богдан Безкоровайний і він є працівником прокуратури, як вказано у відповідному документі.

Документ, пред’явлений Безкоровайним, – це посвідчення прокуратури міста Києва, видане 18 травня 2021, дійсне до 18 травня 2026 року. Чоловік працює на посаді першого заступника керівника Солом’янської окружної прокуратури Києва.

Речі, вилучені при обшукуРечі, вилучені у Богдана Безкоровайного на КПП. Фото: СтопКор

Прикордонники оглянули Безкоровайного та його авто. В підсумку виявили, що він намагався вивезти з України наступні речі:

пістолет ПМР 9 мм и 16 набоїв до нього;
пістолет Глок-17 9 мм та 98 набоїв до нього;
пістолет Glock-26;
ніж;
ювелірні вироби в кількості 83 шт;
золоті монети в кількості 15 шт;
40 000 доларів.

Прикордонники припускають, що “герой” хотів втекти за кордон, підкупивши працівника ДПСУ. Наразі його затримано, проводяться необхідні слідчі дії.