Приміщення ДЮСШ у Львові підуть під черговий “дерибан”?

logo
155287_primiwennja_djussh_u_lvovi_pidut_pid_cher.jpeg


p1270016 У понеділок, 4 грудня, на комісії законності ЛМР оголосили про намір міськради  створити комунальний заклад “Клуб ігрових видів спорту”. Про це повідомила доцент кафедри менеджементу мистецтва ЛНАМ,  громадська активістка та правозахисниця Олеся Дацко у спільноті “Батьківська рада Львівщини” у Фейсбук.

“Як пояснила представниця, яка презентувала депутатам проект – проведуть перевірку ДЮСШ, і ті, які неефективні, закриють. Натомість створять (не факт, що ефективну) нову структуру.

Найбільше турбує те, що нова структура буде в орендованому приміщенні. Тоді як приміщення ДЮСШ підуть під черговий дерибан…

П.С. Завжди думала, що якщо якась стурктура працює неефетивно – треба просто поміняти керівника. А не ліквідовувати її. Тим більше створювати взамін нову структуру без майна і основних фондів, в орендованому приміщенні, коли є купа комунальних = черговий дерибан. На моє переконанння – більшість приміщень ДЮСШ вже поділені. На Самчука біля Стрийського парку, підозрюю, під в розхід одне з перших”,- йдеться у дописі.


А поділитися?