Пробила стінки шлунка: українець проковтнув на спір ручку та ледь не помер

logo


image

Медики рятували пацієнта протягом двох годин

26-річний мешканець з Пустомитівщини (Львівська область) під час новорічного застілля посперечався з друзями, що зможе проковтнути ручу. Йому вдалось виграти спір та водночас отримати інфекцію. 

Деталі

Кулькова ручка, яку хлопець проковтнув біля друзів, потрапила у шлунок і стала поперек. Наступного дня йому стало зле, він відчув біль у шлунку, але до лікарів не звертався, сподівався, що все скоро пройде. Однак  біль лише посилювався. Лише на четвертий день після інциденту чоловік  опинився в операційній лікарні швидкої медичної допомоги Першого територіального медичного об’єднання.

Завідувач хірургічного відділення №1 лікарні Гнат Герич повідомив:

Чоловік скаржився на біль у шлунку, який не проходить. Ми зробили йому гастроскопію і побачили у шлунку кулькову ручку, яка стала поперек. Чоловік зізнався, що ковтнув її спеціально під час спору. Дістати ручку ендоскопічно було неможливо, довелося чоловіка оперувати

Ручка з двох боків вже пробила стінки шлунка і в черевній порожнині розповсюдилась інфекція. Предмет вдалось дістати. а дірки  – зашити.  Інфекцію  лікарі побороли за допомогою медикаментів. Причиною таких дій медики називають надмірну дозу алкоголю. Наразі з ним усе в порядку, напередодні святаВодохреща пацієнта виписали у задовільному стані.

Раніше ми ділились відео, що у Львові поліцейські реанімували кішку.