Продаж офісу Укрексімбанку у центрі Львові зірвався, буде новий аукціон – ціна зросла

logo


Продаж офісу Укрексімбанку у центрі Львова зірвався, буде новий аукціон – ціна зросла

Укрексімбанк знову виставив на продаж будівлю філії в центрі Львова, ціну збільшено на 57 млн грн – до 430,68 млн

Віра Касіян

Віра Касіян

редакторка стрічки новин

Вчора о 16:39

Продаж офісу Укрексімбанку у центрі Львова зірвався, буде новий аукціон – ціна зрослаФото: OpenMarket – СЕТАМ

Державний Укрексімбанк знову виставив на продаж будівлю філії в центрі Львова, ціну збільшено на 57 млн грн – до 430,68 млн. Аукціон відбудеться 3 травня на платформіOpenMarket (ДП “СЕТАМ” Міністерства юстиції).

У січні повідомляли, що офіс банку на площіМіцкевича, 4, продали за 412 млн грн, ім’я переможця торгів не розголошувалося.

Причини скасування результатів попереднього аукціону не повідомляються.

Продаж офісу Укрексімбанку у центрі Львова зірвався, буде новий аукціон – ціна зросла

Одна з виставлених Укрексімбанком на торги будівель є пам’яткою архітектури та належить до культурної спадщини Львова. Її споруджено в 1804 році, запольських часів там містився готель “Європейський” (Hotel d’Europe), що є одним із найдавніших у Львові, за часів СРСР – готель “Україна” і кафе.

У 1950-х в будівлі на площі Міцкевича, 4, був клуб працівників торгівлі й ательє індпошиву, а у 1960-1990-х – подарунковий магазин “Смерічка”.

2006 року в будівлі, переобладнаній у стилі австрійського класицизму 60-70-х років XIX століття, відкрили центральний офіс Укрексімбанку.

У паспорті виставленого на торги об’єкта вказано,що будівлю реконструювали у 2005-2009 роках.

Продаж офісу Укрексімбанку у центрі Львова зірвався, буде новий аукціон – ціна зрослаПродаж офісу Укрексімбанку у центрі Львова зірвався, буде новий аукціон – ціна зросла

Загальна площа будівлі становить 7108 кв. м, включно з:

банківською спорудою загальною площею 2 467,3 кв. м;банківською спорудоюзагальною площею 4 271,9 кв. м;технічним блоком загальною площею 368,8 кв. м;рухомим майном у кількості 1904 од.

На земельній ділянці біля будівлі облаштоване парковання автотранспорту із заїздом із вул. М. Вороного (також є підземний паркінг).

Будівля обладнана сучасними системами опалення та кондиціонування, автономним газовим опаленням.

У договорі купівлі-продажу майна буде передбачено, що:

продавець зобов’язується звільнити приміщення тапередати покупцю майно за домовленістю сторін, але не пізніше 1 серпня 2024 року;новий власник у місячний строк з моменту реєстрації права власності на банківську споруду, яка є пам’яткою архітектури та належить до культурної спадщини Львова, зобов’язаний укласти новий охоронний договір.

31 січня 2022 року Укрексімбанк провів аукціон із продажу триповерховогобудинку Центральних торгових лазень на Малій Житомирській вулиці в центрі Києва. Його купили майже за 135 млн грн. Будівлю збираються переобладнати під чотиризірковий готельнийкомплекс.

Фонд гарантування вкладів виставив на продаж пул кредитів націоналізованого та виведеного з ринку Промінвестбанку, заставою за якими, з-поміж іншого, є кондитерська фабрика АВК у Дніпрі. Стартова вартість лота – 1,2 млрд грн. Аукціон запланований на 10 квітня.