Профком студентів Львівського медуніверситету провів «Школу першокурсника»

logo


Студентське життя – це не тільки складання іспитів і заліків. Студентські роки – це той час у житті людини, коли відбуваються найяскравіші відкриття, а бажання рухатися вперед змушує домагатися більших успіхів.

Як підготуватися до цього важливого періоду, розмовляли на Школі першокурсника, яка пройшла 30 серпня в анатомічному корпусі Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького з ініціативи Профкому студентів, повідомляє відділ
комунікації та промоції вишу.

На зустрічі обговорили, як відбувається навчання, ієрархію в Університеті, як підготуватись до першої пари, зрозуміти розклад занять та розібратися з розкладом та електронним журналом. Як знайти халат, який не мнеться, де знайти потрібну кафедру – відповіді на ці та багато інших запитань прозвучали на Школі першокурсника.

До заходу зголосилося понад 300 студентів медичного, стоматологічного та фармацевтичного факультетів. 

Першокурсники
зустрілися також з представниками проєкту «Почуй лікаря», Студентського наукового товариства ЛНМУ, Медичного братства, УМСА, які розповіли студентам про міжнародні обміни, круті молодіжні проєкти та освітні заходи, до яких може долучитися кожен.

Відбулася екскурсія  корпусами Університету, під час якої студенти ознайомилися з розташуванням кафедр, відвідали Музей хвороб людини та Музей анатомії ЛНМУ імені Данила Галицького. 

Leopolis.news