Програма енергозбереження для Львівщини на 2017-2020 роки: на сесії прийняли зміни

logo
155985_programa_energozberezhennja_dlja_lvivwini.jpeg


Під час сесії Львівської обласної ради внесено зміни до Програми енергозбереження для населення Львівщини на 2017-2020 роки, пише – ТРК Львів.

Читайте також

Республіка Корея зацікавилась розвитком альтернативної енергетики на Львівщині
За рік в альтернативну енергетику Львівщини інвестували 38 мільйонів євро

Зокрема, починаючи з 2018 року за рахунок коштів обласного бюджету здійснюватиметься відшкодування 10% тіла кредиту для мешканців Львівщини на встановлення приватних сонячних електростанцій.

Водночас відшкодування відсоткової ставки за кредитами, отриманими впровадження енергоощадних заходів з обласного бюджету здійснюватиметься в обсязі від 5% до 15% із врахуванням індексу податкоспроможності територій. Мешканці «бідніших» районів отримають більшу частку відшкодування, а «багатші» – дещо меншу.

Також, інформуємо, що в області діють районні програми здешевлення «теплих» кредитів, за якими з місцевих бюджетів надається додаткова компенсація тіла кредиту чи відсоткової ставки.

На сьогодні в районах та містах Львівської області діють 19 таких програм.

Програма демонструє свою ефективність і Львівщина залишається лідером в Україні з видачі кредитів на потреби енергозбереження для населення.

У департаменті паливно-енергетичного комплексу Львівської ОДА  закликає користуватись пільговими кредитами, втановлювати енергоефективне обладнання та ощадно використовувати енергоресурси в своїх домівках.


А поділитися?Вам має сподобатись...