Програміст з Івано-Франківська створив онлайн-карту пандусів Львова

logo
70059_programist_z_ivano_frankivska_stvoriv_onl.jpeg


Програміст з Івано-Франківська Ігор Романчук створив мобільний додаток FrendlyCity, на якому вказані пандуси у громадських місцях Львова.

Львів

Про це zaxid.net повідомив сам Ігор Романчук, передає WestNews.

FrendlyCity – це Android-додаток для з інтерактивною картою, який показує наявність та якість пандусів в місті. З його допомогою можна відслідкувати наявність, а також якість пандусів у громадських приміщеннях міста – ресторани, храми, банки тощо. Зелений колір означає, що будівля цілком пристосована для людей з особливими потребами. Жовтий – що пандус у будівлі є, але він не дуже зручний, а червоний колір попереджає, що до будинку неможливо потрапити на візку без сторонньої допомоги.

Як повідомляв WestNews, у січні Ігор Романчук створив додаток FrendlyIF («Дружній Івано-Франківськ»). Тепер він просить львів’ян долучитись до створення карти пандусів у місті.

«Я сам з Франківська, але дуже люблю Львів. Його вулички і сквери приносять мені радість. Хочу представити до вашої уваги проект, який успішно стартував для Івано-Франківська, а тепер я розширив його на Львів, – зазначив Ігор Романчук. – Даних для Львова, на жаль, не так багато як для Івано-Франківська, але їх може додати кожен з вас, тож щиро запрошую до співпраці людей, які б хотіли допомогти з наповненням даними. Можете глянути скільки даних зараз по Івано-Франківську і як це би мало виглядати».

Завантажити додаток можна за посиланням на GooglePlay. А щоб наповнити його новими даними, треба знайти Львів на карті та розставити позначки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Автор додатку “Дружній Івано-Франківськ” отримав подяку за свою розробку. ФОТО


А поділитися?Вам має сподобатись...