Проїзд у маршрутках Львова може подорожчати до 7 гривень

logo
150101_projizd_u_marshrutkah_lvova_mozhe_podoroz.jpeg


У Львові планують переглянути та збільшити тариф на проїзд у маршрутках.Фото: imagecdn1.luxnet.ua

Фото: imagecdn1.luxnet.ua

З 14-го по 21-ше листопада 2017-го року триватимуть консультації з громадськістю щодо встановлення тарифів на перевезення пасажирів у міському автомобільному транспорті, інформує сайт ЛМР.

У пояснювальній записці зазначено, що підняття тарифу ініціюють львівські перевізники. Відповідно до їхніх підрахунків, проїзд у маршрутках має подорожчати до 6 – 7-ми гривень.

Повний перелік супровідних документів та проект рішення – за посиланням

Зауваження та пропозиції можна подавати через Центри надання адміністративних послуг або як електронне звернення до 21.11.2017 року.

Ініціатор консультацій: управління транспорту департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради. Телефон для довідок: 032 297-57-63

Нагадаємо, про подорожчання проїзду в маршрутках Львова говорили під час засідання громадської ради при управлінні транспорту ЛМР. «Ми дали оголошення в газету, що буде зміна тарифу. Плануємо, що на кожен із режимів маршрутів (звичайний, маршрутне таксі та експрес) тариф буде однаковий. Яким саме він буде – вирішать під час громадських слухань», – зазначив в.о. керівника управління транспорту Олег Партика.

За його словами, майбутній проект рішення має погодити антимонопольний комітет. Пізніше проведуть громадські слухання (не раніше, аніж за 30 днів після публікації оголошення), після чого пропозицію тарифу винесуть на засідання виконкому міськради.

Голова Асоціації перевізників Львівщини та співзасновник ТОВ «Міра і К» Іван Велійка тоді зазначив, що сьогодні економічно обґрунтований тариф є в межах 6 – 7-ми гривень. «Тариф треба переглядати. Перевізники подали обрахунки, у яких він коливається в межах 6,10 – 7,35 гривень, залежно від перевізника та класу машин. Сьогодні це питання є в площині громадського обговорення», – додав він.

Додамо, що останнє подорожчання вартості проїзду до 4-х гривень у маршрутках Львова відбулося 15-го травня 2015-го року.


А поділитися?Вам має сподобатись...