«Прості як двері»: у Львові створили подкаст про молодь і для молоді

logo


ЛЮДИ

У першому сезоні буде 5 випусків


Фото надала Юлія Мартинюк

Директор мережі молодіжних просторів Львова «ТВОРИ!» Олег Малець та їх піарниця Юлія Мартинюк запустили власний подкаст. Він — про молоді і для молоді. Таку ідею виношували досить довго:

— Здавалося б, що таке поговорити собі просто і випустити це в ефір? Але розмови точно не мали бути пусті, в першу чергу, я хотіла, щоб ми показали свою відкритість до усіх-усіх, що ми от такі легкі, не мислимо високими і складними словами, а навпаки — творимо тут і зараз. Ми хочемо показати, що ми звичні собі молоді люди і, зрештою, прості як двері: щирі, деколи наївні і досить емоційні, — каже авторка ідеї Юлія Мартинюк.

У подкасті, зокрема, ведучі розповідають про закулісся життя МолоДвіж.Центру та щорічного фестивалю МолоДвіж.

— Ми багато говоримо про команду. Розповідаємо про те, що відбувається за красивою картинкою, як ми факапимо і як іноді не знаємо куди рухатись, — каже Олег Малець.

Записувати перші випуски подкасту Юля та Олег почали в листопаді минулого року:

— Тоді саме почались перші розмови про ще один локдаун. І щоб людям не було сумно на карантині, ми хотіли, щоб в цей час виходив наш подкаст і допомагав трішки розвантажити оте сидіння в чотирьох стінах, — пояснює Юля.

Перший сезон подкасту має 5 епізодів, 3 з яких уже можна прослухати. Ведучі кажуть, що вже мають теми для запуску другого сезону і запевняють: він складатиметься із більшої кількості випусків.

— Загалом наш подкаст про молодь і для молоді. Тут ми ділимось своїми щирими думками з приводу того, як і куди рухатись молодим людям, даруємо трішки натхнення, розповідаємо закулісся молодіжної політики, — додає Юля.

Прослухати подкаст «Прості як двері» можна за цим ПОСИЛАННЯМ.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.