Проти екс-артиста Львівської опери відкрили справу за вчинення розпусних дій – джерело

logo


Щодо колишнього артиста Львівського національного академічного театру опери та балету Миколи С. поліція відкрила кримінальне провадження, проте йому не оголошували підозру ні щодо причетності до тероризму, ні за порушення статевої свободи.  

Про це кореспонденту Укрінформу повідомило джерело в правоохоронних органах.

“Кримінальне провадження відкрите за ст. 156 Кримінального кодексу України “Вчинення розпусних дій щодо особи, яка не досягла 16-річного віку”. Воно зареєстроване в Єдиному  реєстрі досудових розслідувань (ЄРДР). Проте підозри громадянину С. не оголошували. Що стосується обшуку у помешканні артиста, то він проводився в рамках справи щодо його причетності до фінансування бойовиків так званих “ДНР” та “ЛНР”, – зазначило джерело.

Жодних подробиць справи правоохоронці не надають, зазначивши, що це робиться в інтересах дитини.

Як повідомляв Укрінформ, на початку року журналістка Олена Добровольська опублікувала інформацію про підтримку Миколою С. тероризму. При цьому вона посилалася на його пости у соцмережах. Тему жваво підхопили ЗМІ. І після цього у помешканні артиста в рамках загального розслідування був проведений обшук, покликаний підтвердити чи спростувати його ймовірну причетність до фінансування терористів “ДНР” та “ЛНР”. Слідчі СБУ вилучили з помешкання артиста комп’ютер та смартфон. Як зазначили у прес-службі СБУ, слідство триває і в його інтересах жодні подробиці не озвучуються.

В оперному театрі розповіли, що своїх поглядів танцівник не приховував, але колектив не надавав їм значення. Проте коли скандал набрав обертів, актора звільнили з театру.