Протягом тижня боровся із COVID-19: з реанімації львівського Охмадиту виписали підлітка

logo


9 листопада з реанімації львівського “Охматдиту” виписали 17-річного хлопця. Підліток тиждень боровся за одужання від важкої коронавірусної пневмонії.

Про це повідомляють на Facebook сторінці лікарні.

В якому стані був хлопець?

17-річний хлопець мав важку двобічну пневмонію, його легені були уражені на 60%. Лікування ускладнювала надлишкова вага парубка, але протягом тижня інтенсивної терапії його вдалося врятувати.

Коронавірус

“У нашого пацієнта була важка двобічна полісегментарна пневмонія, спричинена  вірусом SARS-CoV-2 (негсопітальна), респіраторний дистрес-синдром ІІ ступеня і ураження легень близько 60%. Ситуація ускладнювалася надлишковою вагою – хлопець важить 165 кг. За сім днів інтенсивної терапії його вдалося врятувати”, – розповіла завідувачка відділення реанімації та інтенсивної терапії “Охматдиту” Віра Приймакова.

Більше новин про коронавірус у Львові

На Львівщині виявляють рекордно велику кількість нових захворювань на коронавірус. Більшість пацієнтів у тяжкому стані переносять хворобу та потрапляють до реанімації.
Офіційно на Львівщині підтвердили випадки мутованого штаму COVID-19 “Дельта+”. В області прогнозують важку епідемічну ситуацію ще декілька місяців.
З 8 листопада у Львові будуть запроваджені окремі правила доступу до адмінбудівель Львівської міської ради (Ратуша, районні адміністрації, управління). Таке рішення прийняла комісія ТЕБ і НС.