Прикордонники Львівщини запрошують на військову службу за контрактом

logo


Прикордонна служба запрошує усіх охочих приєднатися до команди професіоналів, аби разом захищати державний кордон України

Прикордонник – це професія сильних, сміливих, вмотивованих та впевнених людей і сьогодні кожен може долучитися до лав Держприкордонслужби.

Про це пише Кулемет з посиланням на пресслужбу ДПСУ.

Прикордонна служба запрошує усіх охочих приєднатися до команди професіоналів, аби разом захищатидержавний кордон України.

Вимоги до кандидатів: громадянин України, віком від 18 до 55 років, освіта не нижче середньої, відсутність судимості, придатний до служби за станом здоров’я та професійно-психологічними якостями.

Держава гарантує військовослужбовцям за контрактом: повний соціальний пакет, грошове забезпечення понад 21 тисячу гривень, речове та продовольче забезпечення, медичне та санаторно-курортне лікування, можливість навчатись у відомчих тацивільних навчальних закладах.

Також передбачена одноразова грошова допомога, що виплачується після укладання першого контракту. Так, для осіб рядового складу вона становить 8 розмірів прожиткового мінімуму (понад 14 тис. грн), для сержантського складу – 9 (близько 16 тис. грн) та для офіцерського складу – 10 (близько 18 тис. грн).

Про це повідомили у 7-му прикордонному Карпатському загоні ДПСУ, пише Кулемет.

З питань прийому на військову службу за контрактом або дляз’ясування додаткової інформації з питань проходження військової служби ви можете звернутись: м. Львів, вул. Личаківська 74, (096) 568-24-83.

Коментарі

Позначки:ДПСУ