Пункт пропуску Шегині “замінували” – прикордонники

logo


У неділю, 10 вересня, надійшло повідомлення про замінування пункту пропуску Шегині, до якого прибув екс-губернатор Одеської області Міхеїл Саакашвілі, заявили Hromadske прикордонники.

“Щойно прикордонники повідомили, що, згідно з інформацією оперативного чергового СБУ по Львівській області, перехід Шегині заміновано”, – підтвердив екс-радник СБУ Маркіян Лубківський, який присутній на місці події.

Нагадаємо, що ввечері 10 вересня польські прикордонники пропустили Міхеїла Саакашвілі через пункт пропуску Медика, що знаходиться навпроти українського ПП Шегині. Однак з українського боку кордону його зупинив спецназ.

Перед цим політик спробував перетнути кордон на поїзді Інтерсіті Перемишль-Львів-Київ. Та поїзд зупинили на вокзалі Перемишля через перебування у ньому особи, “у якої немає підстав для в’їзду на територію України”. Пасажирам запропонували пересісти на автобуси для продовження подорожі за цим маршрутом.

Міхеїл Саакашвілі намагається повернутися до України через польський кордон, незважаючи на позбавлення українського громадянства та заяви прикордонників відібрати у нього паспорт громадянина України.