Пункти перетину кордону на Львівщині вдалось дещо розвантажити: де досі є черги

logo


image

На Львівщині зростає кількість переміщених осіб, яким надають тимчасове житло. Сьогодні понад 4 тисячі людей розмістили в області.

Про це інформує пресслужба ЛОВА, пише Dailylviv.com.

Разом з тим, вдалось дещо розвантажити державний кордон. Однак, досі залишаються черги на пункті перетину кордону в Мостиськах. Про це розповів заступник голови Львівської облради Юрій Холод.

Варто знати: Черги на пунктах пропуску з країнами ЄС зменшуються.

Силами обласного Штабу сьогодні на Київ відправили чотири автомобілі з гуманітарною допомогою, ще 150 тонн вантажу бійцям, які сьогодні воюють на фронті.

«Ми отримуємо велику кількість дзвінків від колег з інших регіонів, тому знаємо про усі їхні потреби. Зараз існує потреба в продуктах харчування тривалого зберігання, особливо там, де тривають запеклі бої.  Крім цього, існує потреба в спальниках, кариматах, теплому одязі. Тому усі, хто має бажання долучитися й допомогти, приносьте продукти в основний гуманітарний штаб в місті, що на вул. Коперника, 17», – розповів Юрій Холод.

Разом з цим, у Львівську область починають привозити бронежилети, каски – засоби для захисту, які надають громадянам, які їдуть захищати Україну.

Заступник голови облради звернувся також до власників готелів та приватного житла у Львові та області з проханням не завищувати ціни оренди помешкань в теперішній час.