QR коди у львівському електротранспорті працюють зі збоями

logo


У четвер, 16 лютого, в усьому львівському електротранспорті встановили наліпки з QR кодами. За допомогою цих наліпок можна без готівки сплатити за квиток. Наліпки з QR кодами висять на стінах електротранспорту – по 10 на кожен трамвай. Треба лише мати додаток «Приват 24» та інтернет. Однак, наразі система працює із помилками.

«Сьогодні пробував, але в мене не вдалось, трамвай рухався і той листочок теліпався і він не зчитав», — розповів львів’янин Роман.

Для того щоб система працювала треба мати інтернет, смартфон, додаток «Приват 24» і картку «Приватбанку». І це все є в студентки Ані, однак система не спрацювала і в неї. Код прочитало, однак вибила невідома помилка.

«Ну, не знаю, можливо, якісь недоопрацювання, у мене не вийшло, але може вийде потім колись», — розповіла студентка.

Таку ж помилку вибило і в іншого студента, що їхав у трамваї за маршрутом «2». Врешті купити квиток вдається лише в трамваї №9. Уперше в своєму житті провела таку операцію Діана – вийшло не одразу. Спочатку код не хотіло зчитувати, потім телефон довго «думав», а через кілька хвилин на екрані з’явився квиток і кнопка “закомпостувати”. Однак і тут виявились неточності.

«Тут написано, що мій квиток з маршруту №3, але ми зараз в трамваї №9. Незручно. Маючи паперовий квиток, ти вже точно знаєш , що він в тебе закомпостований, а так – то з першого разу не зісканувало, то нормально не закомпостувало», — розповіла львів’янка Діана.

В управлінні електротранспорту ж пояснюють: тестували додаток два тижні і все працювало.

«Якихось суттєвих труднощів не виявлено, багато людей нововведенням скористалось», — розповів речник ЛКП «Львівелектротранс» Іван Бондар.

Несправності обіцяють усунути. А от старші львів’яни зізнаються – залишаються прихильниками паперових талонів.

«Я в тім нічого не розумію, ні в смартфоні, ні в чомусь іншому, тому я з тим навіть не зв’язуюсь», — каже львів’янка пані Ярослава.