Ралі Львівський Стандарт. Вдалий експеримент (ФОТО)

logo


Ралі Львівський Стандарт. Вдалий експеримент (ФОТО)22-23 липня в селищі Уличне Львівської області відбувся унікальний етап перегонів ралі “Львівський Стандарт”. Унікальність даного змагання обумовлена кількома причинами.

По-перше, “Львівський Стандарт” побудований на симбіозі одразу двох дисциплін – міні-ралі “Кубок Лиманів” і черговий етап змагань Національної серії “Кубок Карпат”.

По-друге, перегони проходили шляхами з карпатським гравієм, в той час як “Лимани” традиційно звикли до грунтових доріг, на котрих зовсім інше зчеплення з трасою й часом незначні помилки пілотів можуть пройти безслідно.

Цілком прогнозованим виявився той факт, що перегони вийшли дуже насиченими на події на всіх фронтах та в різних ракурсах.

Раніше, у нашому анонсі згадувалось, що багатьом екіпажам новий виклик виявиться не по зубам, то ж на фініші ми побачили лише 11 з 28 автівок на старті.

Саме цей факт доводить всю складність перегонів як для пілотів, так і для техніки.

Читайте також: Ралі Львівський Стандарт. Результати перегонів

Кубок Лиманів

У найпопулярнішому та насиченому класі “Р8” було заявлено 13 екіпажів, з них стартувало 10, а успішно фінішувати спромоглись всього шестеро.

Інтрига в цьому класі трималась до самого фінішу, що, звичайно, не могло залишити байдужими як самих спортсменів, так і вболівальників та спостерігачів. За перемогу у своєму класі та й, врешті решт, в абсолютному заліку боролись одразу три екіпажі, а саме Топор Руслан і Перова Марина на Mitsubishi Lancer Evo 8, сімейний екіпаж Анісімових на Mitsubishi Evo 9 та Ганджа Борис із Сокуром Євгеном на Mitsubishi Lancer Evo IX.

Результатом напруженої боротьби між трьома “японцями” стала перемога одеського екіпажу Руслана Топора та Марини Перової. На другій позиції закріпились Анісімови. Ну а третя сходинка дісталась киянам Антону Корзуну та Павлу Кононову, які катали на Mitsubishi Lancer Evo VIII.

Стоп! Цілком доречне запитання – а де ж славнозвісний екіпаж Ганджи та Сокура, котрий згадувався двома абзацами вище? Відповідь банальна і проста: через пробите колесо на передостанньому СВ, вони втратили більше чотирьох хвилин. що відкотило їх на четверте місце та позбавило почесного подіуму.

Читайте також: Ралі “Львівський Стандарт”. Коментар братів Гнатенків

У класі “Р7” стартову відмашку побачило п’ять екіпажів экипажей, проте перетнути фінішну смугу вдалось лише двом.

На п’ятьох із шести сумарних спецділянок впевнено тримав позиції лідера екіпаж Ігора Лохмана та Дмитра Грисьо. Та останній спецвідрізок виявився занадто нефартовим для них. Ford Fiesta, на якому катали хлопці потрапив до аварії та зійшов з дистанції.

В ході ралі немало проблем зазнав залізний кінь екіпажу Олександра Полосухіна та Бєлікова Максима, та завдяки коомандним діям вони змогли не тільки добатись до фінішу, але й зайняти почесну першу сходинку на п’ядесталі в своєму класі та сьоме в загальному заліку.

Другими фінішували кияни Леван Хоперія та Сергій Вансович на Honda Civic.

Відмітимо, що на останній СД зійшов екіпаж Єрохіна Вадима та Олександра Бобра, підвела Honda Civic Type-R.

У класі “PS6” стартувало чотири екіпажі, фінішну ж відмашку побачила рівно половина.

Як на багатьох інших етапах, що вже стало традицією, впевнену перемогу здобув екіпаж Павла Гонтового та Коцюбана Станіслава. Як водиться, вони “катають” Skoda Fabia.

З першого відрізка цей екіпаж почав нарощувати свою перевагу над іншими, й, врешті решт, отримав цілковиту перемогу.

Другими до фінішу увірвалась Toyota Corolla, на чолі з Валентином Грушевим та Хорольським Андрієм, які в загальному протоколі поступились лідеру на більш ніж 6 хвилин.

Читайте також: Успішний дебют. Огляд перегонів ралі Умань (ВІДЕО)

Клас “Р6” дав “зелене світло” п’яьом екіпажам. Побавити вболівальників фінішем змогли лише дві автівки.

Як ми передбачали, серйозна боротьба за перемогу могла б розгорнутись між двома суперниками, але ми її так і не побачили.

На першій СД екіпаж Дмитра Шведченка та Ірини Пригодсьої на ВАЗ 2108 вразив кращим часом, випередивши найближчих конкурентів на 40 секунд.

Та вже на другій СД їхня “вісімка” відмовилась продовжувати через технічні негаразди, через які автогонщикам довелось зійти з дистанції.

Після сходження лідерів, впевнену ініціативу захопили минулорічні чемпіони, кияни брати Гнатенки, – Володимир та Олександр. на яскравій оновленій Honda Civic.

Екіпаж Прушиньскі вдало підкорив чотири з шести спецділянок, що забезпечило гонщикам впевнену перемогу у класі та восьмий щабель в загальному заліку.

Другим фінішував екіпаж ВАЗ 21088, Малова Павла та Максима Білоусова, залишивши за собою останній спецвідрізок на.

Клас “Р5” був представлений всього двома “вісімками” на старті.

Впевнену лідерську позицію з першої ж СД взяв на себе екіпаж Ігора Білоусова та Василя Кобенка на ВАЗ 2108.

З ними намагався “тягатись” екіпаж Сергія Надюка та Маньківського Олександра на ВАЗ 21083, але на третьому спецвідрізку виявили проблеми з підвіскою та попрощатись з омріяною перемогою, зійшовши з дистанції.

Кубок Карпат

Стосовно Національної серії “Кубок Карпат” можна говорити довго і багато. Починаючи від мальовничих пейзажів, які милують око романтиків і закінчуючи магічною атмосферою справжнього чоловічого акомпанемента “заряджених” двигунів, які потужним гірським відлунням перегукуються один з одним, вириваючись з-під капоту “прокачаних” автівок…

Але, як то кажуть, ближче до справи. Отже. Національна серія “Кубок Карпат” показала шалені перегони, в котрих взяли участь 13 екіпажів: дев’ять в класі “SUPER-2WD” і решта чотири по два у кожному з класів “2WD” та “4WD”.

У класі “4WD” перемогу здобули дійсні чемпіони України Олександр Козлов з тезкою Островським на Subaru Impreza STI.

Після тривалої перерви для чинних володарів кубка це був перший в цьому сезоні виступ. Ні для кого не секрет, що екіпажу з двох Олександрів конкуренцію міг скласти лише один опонент – екіпаж Бориса Ганджи та Сокура Євгена, які вибули з боротьби на п’ятій з шести спецілянок через пробите колесо на Mitsubishi Lancer EVO IX.

Але, тим не менш, саме ці автогонщики розділили між собою золото та срібло в загальному заліку.

Читайте також: Ралі Умань. Результати перегонів

У класі “SUPER-2WD” стартувало дев’ять автомобілів, з котрих шість дійшло до фінішу.

Впевнену перемогу з відривом 44 секунди виборов екіпаж Ігора Лохмана і Циро Дмитра на Ford Fiesta, які були найшвидшими на другій та п’ятій спецділянці. В загальному заліку хлопці змогли вийти на третю позицію.

Другу сходинку зайняв екіпаж Павла Гонтового та Станіслава Коцюбана. Команда мала досить високі шанси на перемогу, але Skoda Fabia, на якій катають Павло та Станіслав, не витримала “лихої долі”.

Третій щабель дістався Павлу Копильцю та Євгену Борщенко на Seat Leon, екіпаж програв лідеру понад 3 хвилини.

У класі “2WD” тріумф святкували кияни Володимир та Олександр Гнатенки екіпажу Pruszynski Rally Team на Honda Civic.

Вже після першої СД, на якій брати забезпечили собі двохвилинну перевагу, залишились сам на сам із трасою. Конкуренти Олексій Бершов та Артем Макаров на Skoda Fabia не змогли продовжити перегони, зійшовши з дистанції

Віталій Семотюк, Вектор Ньюз

Долучайтесь до нас у Facebook, читайте наш канал у Telegram та отримуйте новини прямо у ваш смартфон