Разумков досі не отримав запрошення в Трускавець, можливо поїде на Львівщину

logo


image

Спікер парламенту Дмитро Разумков, якщо не отримає запрошення на засідання фракції “Слуга народу” в Трускавці, ймовірно, поїде з робочою поїздкою у Львівську область.

Джерело: прессекретарка Разумкова Ольга Туній у коментарі “Українській правді”

Пряма мова Туній: “Запрошення (у Трускавець – ред.) не надходило, але ми не виключаємо, що голова Верховної Ради буде в ці дні на Західній Україні, зокрема у Львівській області”.

Чому це важливо: Разумков – перший номер виборчого списку президентської партії. Протягом останніх днів розпалюється конфлікт між ним та монобільшістю.

На збори парламентської фракції в Трускавці запросять керівників Офісу генпрокурора і СБУ, а також представників Кабміну і “не виключається” запрошення Разумкова.

На тлі чуток про можливу відставку Дмитра Разумкова 20 вересня внутрішній конфлікт “Слуги народу” вийшов у публічну площину з обговоренням порядку денного на погоджувальній раді парламенту.

Глава партії “Слуга народу” Олександр Корнієнко вважає дії Разумкова “некомандними”, а радник глави ОПУ Михайло Подоляк заявив, що якщо конфлікт буде рости, то “втрутиться президент”.

Передісторія:

За інформацією УП, президент Володимир Зеленський планує у найближчий час провести зустріч із фракцією”Слуга народу” у Трускавці, як це було влітку 2019 року. За словами співрозмовників УП, зустріч триватиме до 2 жовтня.
На зустрічі, як очікують у “Слузі народу”, буде велика розмова про майбутнє, в тому числі про кадрові рішення.
Сам Разумков повідомив, що його досі не запросили на заплановані збори, а він хоче їх відвідати.

Активні, молоді, наївні. Чому і як навчались “слуги народу” в Трускавці