Речниця голови ЛОДА Ольга Березюк звільнилась з посади

logo
222114_rechnicja_golovi_loda_olga_berezjuk_zviln.jpeg


Т.в.о. департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА 36-річна Ольга Березюк звільнилась з посади. На сайті НАЗК 17 жовтня оприлюднили її декларацію перед звільненням – документ, який зобов’язані подати держслужбовці, коли залишають свої посади.

У декларації Ольга Березюк вказала суму свого доходу за 2018 рік у ЛОДА до 17 жовтня, це був її останній робочий день.

ZAXID.NET не вдалося зв’язатися із Ольгою Березюк, щоб дізнатися причини її звільнення. У прес-службі Львівської ОДА також не надали жодної інформації.

Ольга Березюк протягом 2006-2013 років працювала на різних посадах на ТРК «Львів». У лютому 2016 року її призначили начальницею відділу комунікації з громадськістю (прес-служби) ЛОДА, а через 8 місяців – керівницею управління інформаційної політики. Також Ольга Березюк виконувала обов’язки керівника депаратменту внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА. Згідно з декларацією Ольги Березюк, з 1 січня до 17 жовтня 2018 року вона заробила 152 тис. 279 грн.

Під час роботи у ЛОДА Ольга Березюк відзначилась відданістю роботі та конфліктами із журналістами. Під час сміттєвої кризи у червні 2017 року Ольга Березюк півтора дні голодувала під львівською Ратушею. Цю акцію вона почала наступного дня після того, біля Адміністрації президента голодування проти сміттєвої блокади Львова оголосив однофамілець Ольги та голова фракції «Самопоміч» у Верховній Раді Олег Березюк.


А поділитися?