Реконструювати Замарстинівський парк претендують три фірми

logo
129416_rekonstrujuvati_zamarstinivskij_park_pret.jpeg


Пропозиції з найнижчою ціною дозволять міському бюджету заощадити майже 2 млн грн.

Відкриття пропозицій по тендеру на капремонт Замарстинівського парку відбулося 6 вересня. Дані про них відобажені у системі Prozorro. 

Найнижчу ціну запропонувала ТОВ «Арка-Пік» — 7 999 990 грн, на 10 грн нижче за пропозицію ТОВ НВО «Облсількомунгосп», та на 300 тис грн менше за найдорожчу пропозицію. Компанія «Арка-Пік» заснована у Львові у 2007 році, її засновниками є Олег Дубровний та Наріне Мартиросян. Ця компанія проводила реконструкцію площі Митної у Львові. 

Зараз у тендері триває кваліфікація переможця, після чого зможуть перейти до підписання угоди та початку виконання робіт. 

Нагадаємо, проект реконструкції Замарстинівського парку є переможцем конкурсу проектів Громадського бюджету Львова. Він набрав найбільшу кількість голосів. На цьогорічні роботи із бюджету виділили 2,75 млн грн. Загалом весь обсяг робіт оцінюють у понад 9 млн грн, і мають завершити до кінця 2018 року.

Автори проекту непокоїлися через неодноразове перенесення тендеру, оскільки затягувався початок робіт, що мають бути завершені до кінця року. 


А поділитися?Вам має сподобатись...