Реконструкція старого трамвайного депо у Львові: на якому етапі ремонт приміщення (відео)

logo


image

Новий профілакторій, мийний комплекс та заміна колії – реконструкція старого трамвайного депо на Промисловій триває. Представники “Львівелектротрансу” запевняють, що реалізація проєкту – на фінішній прямій, адже підрядники виконали 80% основних робіт.

Нові мережі, освітлення та опалення – так, у Львові триває реконструкція трамвайного депо на Промисловій, 29, яку розпочали у серпні торік. Представники “Львівелектротрансу” кажуть, що реалізація цього проєкту – вже на фінішній прямій.

Виконано 80% основних робіт. Це монтаж усіх мереж, які запроектовані в зазначеному депо: система опалення, вентиляція, освітлення. Зараз відбувається монтаж колії ви бачили на під’їзді. Частково роботи виконуються ЛКП “Львівелектротранс”, – повідомив головний інженер ЛКП “Львівелектротранс”, Володимир Ковалів.

Разом із тим підрядники в середині облаштовують цех профілакторію, де обслуговуватимуться трамвайні вагони, а ще встановлюють відповідне обладнання, покращують кімнати для працівників та актову залу. Гроші ж на реалізацію проєкту оновлення депо взяли у кредит від Європейського банку реконструкції та розвитку.

Хочу нагадати, що загальна вартість контракту становить 3,4 мільйона євро. Ми вже оплатили 45% вартості контракту, всі оплати здійснюються вчасно згідно графіку, – зазначила керівниця групи реалізації проектів Міжнародних Фінансових Організацій ЛКП “Львівелектротранс”, Ірина Іванишин.

Початок роботи у цьому депо, зазначають посадовці, дозволить покращити ситуацію з електротранспортом у місті.

Ми залучимо сюди якісні технології, якісних фахівців і в комплексі з закупівлею нового транспорту, з модернізацією трамвайних вагонів ми зможемо отримати новий вигляд не тільки трамваїв, а й якісного їхнього обслуговування, – розповів керівник ЛКП “Львівелектротранс”, Андрій Свищо.

Це депо буде обладнане сучасним обладнанням, яке дозволить якісно обслуговувати транспорт. І наявність цього депо дозволить вивільнити депо на Городоцькій для проведення більш якісного обслуговування й ремонту рухомого складу, – заявив начальник управління транспорту Львівської міськради, Орест Олеськів.

Наприкінці травня або вже у червні тут планують протестувати усе обладнання та встановити в’їзні ворота у депо. Згідно з проектом, роботи мають завершити вже у серпні цього року. Та чи дійсно кінець реконструкції раптово не затягнеться покаже час.