Реконструкцію тролейбусної лінії на Кульпарківській проведуть наступного року

logo


image

У Львові наступного року відбудеться реконструкція тролейбусної мережі на вул. Кульпарківській. Так, 30 грудня місто уклало договір з переможцем тендеру – об’єднанням компаній з України, Польщі та Чехії. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Переможцем тендеру на реконструкцію тролейбусної лінії на вул. Кульпарківській (від вул. Городоцької до вул. Наукової) у Львові стало об’єднанням компаній ТОВ «Вальво» (Львів, Україна), ТОВ «Магістраль Інжиніринг» (Львів, Україна), ТОВ «Еле-Комп» (Польща), ТОВ «Електротехніка» (Чеська Республіка). Ці роботи у повному обсязі фінансуватимуться за кредитні кошти ЄБРР.

Зокрема, контракт передбачає оновлення 3,4 км контактної мережі для ефективнішої роботи тролейбусних транспортних засобів та передбачає наступне:

Реклама партнерів

демонтаж існуючих опор та елементів контактної мережі;
влаштування фундаменту для нових опор контактної мережі, включно з улаштуванням кабельних вводів для кабелів освітлення, встановлення нових опор контактної мережі;
 заміну контактної мережі.

«Зараз ми знаходимося на порозі модернізації всього рухомого транспортного складу підприємства. Відповідно якісна експлуатація можлива за умови модернізації транспортної мережі. Тому реконструкція тролейбусної контактної мережі на вул. Кульпарківській дозволить нам з’єднати тролейбусом Сихівський масив, масив вул. Наукової і приміського вокзалу. А при наявності тролейбусів з автономним ходом ми запустимо тролейбус до залізничного вокзалу», – розповів директор ЛКП «Львівелектротранс» Андрій Свищо.

Варто наголосити, що термін виконання контракту становить 6 місяців. Реконструкція обійдеться у 2,92 млн євро.

«Ми тішимося нашою співпрацею, раді що вона так активно продовжується. Тому хочу подякувати місту, підприємству, і всім донорам за співпрацю. Сьогоднішній проект є важливим, і переконаний, що реалізація буде якісною і ефективною для міста», – наголосив провідний банкір ЄБРР Денис Гайовий.

Нагадаємо, про те, що контактна тролейбусна мережа у Львові є в занедбаному стані, у мерії визнали після того, як цьогоріч у січні на вул. Науковій на тролейбус і автомобіль впали електроопори. Внаслідок події тоді ніхто не постраждав.

Тоді у міськраді Львова заговорили про взяття чергового кредиту на відновлення тролейбусної мережі на чотирьох вулицях: Кульпарківській, Стрийській, Зеленій і Тролейбусній., адже саме тут ситуація найскладніша.

Як писав Львівський портал, Львів уже набрав кредитів на понад 5,1 млрд грн. Ще є близько 2,7 млрд грн облігацій, на випуск яких Львівська міська рада вже дала згоду, а також лізингові закупівлі.

За кредитні кошти місто не лише ремонтує дороги, а й купує громадський транспорт, будує нове депо для комунального АТП-1, сміттєпереробний комплекс на Пластовій, вводять електронний квиток. За попередніми підрахунками, віддавати всі борги Львів буде до 2041 року.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.