“Рекорд заради життя”: як Олег “Тягнизуб” готується до встановлення нового рекорду

logo
rekord_zaradi_zhittja_jak_oleg_tjagnizub_gotuetsja_do_vstanovlennja_novogo_rekordu.jpg


У середу, 27 липня, львівський богатир Олег “Тягнизуб” Скавиш продемонстрував свою готовність до встановлення нового рекорду. Олег Скавиш планує  протягнути зубами одночасно два «Чудо-поїзди» з дітьми всередині.

Про це повідомляє кореспондент 032.ua.

Однак нинішній рекорд Тягнизуба не буде схожий на всі інші його рекорди. Справа у тому, що тепер Олег Скавиш демонструватиме свою силу заради благородної мети – разом із активістами БФ “Крила надії” Скавиш хоче врятувати життя 8-річному Олегу Подвірному.

За словами директора благодійного фонду «Крила надії» Наталії Ліпської, маленький львів’янин потребує трансплантації кісткового мозку від не родинного донора. Наразі Олег проходить курс хіміотерапії і лікується у стінахї Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру.

в Україні такі операції не проводяться

«Ми знаємо, що ця трансплантація неминуча, і знаємо, що МОЗ не дасть коштів на договартісне лікування. Операціє коштуватиме приблизно 150 000 євро. І в Україні такі операції не проводяться, тому ми шукаємо європейську клініку”, – розповіла Наталя Ліпська.

Водночас сам Олег Скавиш у розмові із журналістами наголосив, що за своє життя він встановив вже багато рекордів, тому нинішній захід спрямований на порятунок життя хлопчика.

RKTVsBCbbzk

таким чином зможу привернути увагу суспільства

“Я таким чином зможу привернути увагу суспільства до цієї проблеми. Хтось співає, хтось робить щось інше, а ми з волонтерами вирішили об’єднати наші зусилля заради благородної мети”, – зазначив Олег “Тягнизуб” Скавиш.

YBp0Pt6nvEw

Нагадаємо, що 6 серпня на площі перед Оперним театром відбудеться силове шоу “Рекорд заради життя”, в рамках якого відбудеться благодійний концерт відомих виконавців. Концерт стане початком благодійного марафону “Разом потягнемо”!

Читайте також на нашому сайті: Львів’янин встановив рекорд України, протягнувши трамвай зубами.


А поділитися?Вам має сподобатись...