Рекультивація Грибовицького сміттєзвалища: ЛКП “Зелене місто” отримало дозвіл на початок робіт

logo


image

21 вересня ЛКП “Зелене місто” отримало дозвіл на початок будівельних робіт із рекультивації Грибовицького полігону ТПВ. Підрядник  J/V Goksin Insaat – Hayat Group має виконати низку робіт.

Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.  За словами директора ЛКП “Зелене місто” Святослава Євтушенка, підрядник має облаштувати бічні схили мас відходів, зробити остаточний купол із відпрацьованої маси відходів, встановити технічний і остаточний шар покриття на виположених схилах, щоб зменшити проникнення дощової води в масу відходів.

Окрім цього, мають вжити заходи для осушення фільтрату в основі маси відходів, забезпечити правильне управління поверхневим стоком зі сміттєзвалища та його ефективне відведення від маси відходів. Підрядник має гарантувати, що полігонний газ із відходів правильно відкачується і відводиться у спеціальну мережу та видаляється спалюванням. Передбачається, що ці роботи триватимуть майже два роки

Зазначимо, рекультивація полігону відбуватиметься у два етапи — технічна та біологічна. До цього на сміттєзвалищі тривали підготовчі роботи, які передували проведенню основних.

Нагадаємо, у Львові у мікрорайоні Рясне створять парк. Кореспондентка 032.ua дізналася, коли планують облаштувати. 

За даними пресслужби Львівської міської ради